
F.C. Hansa Rostock 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Andreas Voglsammer z pensją 32 825 zł tygodniowo · zobacz transfery F.C. Hansa Rostock
Mamy zarobki 23 z 24 zawodników. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Voglsammer | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 33 | AM LC, F C | Niemcy | ||
| Ahmet Gürleyen | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 26 | D C | Niemcy | ||
| Christian Kinsombi | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 25 | WB L, AM LC, F C | Niemcy | ||
| Nico Neidhart | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 30 | D/WB RL | Niemcy | ||
| Marco Schuster | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 29 | D RC, DM | Niemcy | ||
| Emil Holten | 16 665 zł | 866 580 zł | 28 | ST | Dania | ||
| Franz Pfanne | 16 665 zł | 866 580 zł | 30 | D C, DM | Niemcy | ||
| Florian Carstens | 16 665 zł | 866 580 zł | 26 | D C | Niemcy | ||
| Jonas Dirkner | 15 655 zł | 814 060 zł | 22 | DM | Niemcy | ||
| Jan Mejdr | 15 655 zł | 814 060 zł | 30 | D/WB RL, M R | Czechy | ||
| Lukas Wallner | 15 150 zł | 787 800 zł | 22 | D C | Austria | ||
| Kenan Fatkić | 15 150 zł | 787 800 zł | 27 | DM | Słowenia | ||
| Maximilian Krauß | 14 645 zł | 761 540 zł | 28 | AM RL | Niemcy | ||
| Paul Stock | 14 140 zł | 735 280 zł | 28 | AM C | Niemcy | ||
| Cedric Harenbrock | 12 120 zł | 630 240 zł | 27 | AM LC | Niemcy | ||
| Leon Reichardt | 10 100 zł | 525 200 zł | 21 | D LC | Niemcy | ||
| Philipp Klewin | 9090 zł | 472 680 zł | 31 | GK | Niemcy | ||
| Benno Dietze | 7575 zł | 393 900 zł | 21 | D C, DM | Niemcy | ||
| Max Hagemoser | 4919 zł | 255 772 zł | 22 | GK | Niemcy | ||
| David Hummel | 4671 zł | 242 905 zł | 23 | AM RL, ST | Niemcy | ||
| Miłosz Brzozowski | 4545 zł | 236 340 zł | 20 | D/WB L, DM, M LC | Polska | ||
| Felix Ruschke | 4434 zł | 230 563 zł | 22 | D LC | Niemcy | ||
| Peter Kiedl | 2343 zł | 121 846 zł | 21 | ST | Austria | ||
| Fiete Bock | - | - | 17 | AM RLC | Niemcy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
F.C. Hansa Rostock na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
F.C. Hansa Rostock średnia Other clubs · F.C. Hansa Rostock płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki F.C. Hansa Rostock, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu F.C. Hansa Rostock w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu F.C. Hansa Rostock w sezonie 2026/27 wynosi 17 289 847 zł rocznie (332 497 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 24 zawodników. Mamy zarobki 23 z 24 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie F.C. Hansa Rostock?
Andreas Voglsammer jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu F.C. Hansa Rostock — 32 825 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu F.C. Hansa Rostock?
Zawodnik klubu F.C. Hansa Rostock w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 16 205 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 655 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra F.C. Hansa Rostock?
F.C. Hansa Rostock gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































