
Alloa Athletic 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Callum Burnside z pensją 7070 zł tygodniowo · zobacz transfery Alloa Athletic
Mamy zarobki wszystkich 25 zawodników kadry. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Callum Burnside | 7070 zł | 367 640 zł | 18 | AM C | Irlandia Północna | ||
| Josh Gentles | 5555 zł | 288 860 zł | 17 | AM RC, F C | Walia | ||
| Liam McFarlane | 3990 zł | 207 454 zł | 20 | GK | Szkocja | ||
| Calum Gallagher | 2424 zł | 126 048 zł | 30 | AM R, ST | Szkocja | ||
| Conor Sammon | 2424 zł | 126 048 zł | 38 | ST | Irlandia | ||
| David McKay | 2374 zł | 123 422 zł | 27 | D C | Szkocja | ||
| Calum Waters | 2172 zł | 112 918 zł | 29 | D/WB L | Szkocja | ||
| David Devine | 2121 zł | 110 292 zł | 24 | D C | Szkocja | ||
| Andrew Clarke | 2020 zł | 105 040 zł | 22 | AM/F C | Irlandia Północna | ||
| Andy Graham | 2020 zł | 105 040 zł | 41 | D C | Szkocja | ||
| Kurtis Roberts | 2020 zł | 105 040 zł | 30 | DM, AM C | Szkocja | ||
| Cameron O'Donnell | 1919 zł | 99 788 zł | 23 | D/WB L | Szkocja | ||
| Daniel Church | 1869 zł | 97 162 zł | 24 | D LC | Szkocja | ||
| Kalvin Orsi | 1768 zł | 91 910 zł | 28 | AM R, ST | Szkocja | ||
| Luke Donnelly | 1717 zł | 89 284 zł | 29 | AM/F C | Szkocja | ||
| Neil Parry | 1616 zł | 84 032 zł | 39 | GK | Szkocja | ||
| Scott Taggart | 1616 zł | 84 032 zł | 33 | D RC | Szkocja | ||
| Stefan Scougall | 1616 zł | 84 032 zł | 32 | AM C | Szkocja | ||
| Steven Buchanan | 1364 zł | 70 902 zł | 22 | AM R | Szkocja | ||
| Steven Hetherington | 1364 zł | 70 902 zł | 32 | DM | Anglia | ||
| Tochukwu Ogayi | 1263 zł | 65 650 zł | 28 | GK | Nigeria | ||
| Luke Rankin | 1263 zł | 65 650 zł | 20 | ST | Szkocja | ||
| Reece Mullen | 1010 zł | 52 520 zł | 19 | DM | Szkocja | ||
| Owen Foster | 884 zł | 45 955 zł | 19 | D C | Szkocja | ||
| Lewis Stewart | 152 zł | 7878 zł | 18 | AM LC | Szkocja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
Alloa Athletic na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Alloa Athletic średnia Other clubs · Alloa Athletic płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Alloa Athletic, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Alloa Athletic w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Alloa Athletic w sezonie 2026/27 wynosi 2 787 499 zł rocznie (53 606 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 25 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Alloa Athletic?
Callum Burnside jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Alloa Athletic — 7070 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Alloa Athletic?
Zawodnik klubu Alloa Athletic w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 1874 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 1894 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Alloa Athletic?
Alloa Athletic gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































