Central Coast Mariners 2026/27 - zarobki zawodników
A-League · najlepiej zarabiający Christian Theoharous z pensją 7210 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Theoharous | 7210 zł | 374 920 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Kaito Taniguchi | 5150 zł | 267 800 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Andrew Redmayne | 4790 zł | 249 054 zł | 36 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Dylan Peraić-Cullen | 4403 zł | 228 969 zł | 18 | Bramkarz | Australia | CZE 2027 | ||
| Alfie McCalmont | 3677 zł | 191 209 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Ali Auglah | 3677 zł | 191 209 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Bradley Tapp | 3626 zł | 188 531 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Chris Donnell | 3574 zł | 185 853 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Diesel Herrington | 3523 zł | 183 175 zł | 21 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Harry Steele | 3317 zł | 172 463 zł | 22 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| James Donachie | 3214 zł | 167 107 zł | 32 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Lucas Mauragis | 3111 zł | 161 751 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Trent Sainsbury | 3090 zł | 160 680 zł | 33 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Storm Roux | 3090 zł | 160 680 zł | 32 | Prawy obrońca | Nowa Zelandia | CZE 2026 | ||
| Nathanael Blair | 3008 zł | 156 395 zł | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Nathan Paull | 3008 zł | 156 395 zł | 21 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Arthur De Lima | 2791 zł | 145 148 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Seth Clark | 2750 zł | 143 005 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Nowa Zelandia | CZE 2026 | ||
| Sebit Ngor | 2750 zł | 143 005 zł | 24 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Bailey Brandtman | 2740 zł | 142 470 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Miguel Di Pizio | 2173 zł | 113 012 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Oliver Lavale | 2070 zł | 107 656 zł | 20 | Napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Will Kennedy | 1658 zł | 86 232 zł | 20 | Prawy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Jai Ajanović | - | - | 16 | Bramkarz | Australia | CZE 2027 | ||
| Logan Sambrook | - | - | 17 | Napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Haine Eames | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 32% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Central Coast Mariners na tle A-League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Central Coast Mariners średnia A-League · Central Coast Mariners płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Central Coast Mariners, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Central Coast Mariners w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Central Coast Mariners w sezonie 2026/27 wynosi 4 076 719 zł rocznie (78 398 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 26 zawodników. Mamy zarobki 23 z 26 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Central Coast Mariners?
Christian Theoharous jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Central Coast Mariners — 7210 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Central Coast Mariners?
Zawodnik klubu Central Coast Mariners w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 3806 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3317 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Central Coast Mariners?
Central Coast Mariners gra w rozgrywkach A-League. A-League (Australia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.




