Adelaide United 2026/27 - zarobki zawodników
A-League · najlepiej zarabiający Anselmo z pensją 18 025 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anselmo | 18 025 zł | 937 300 zł | 36 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Craig Goodwin | 12 360 zł | 642 720 zł | 33 | Lewy wahadłowy, skrzydłowy | Australia | CZE 2028 | ||
| Ryan Kitto | 8755 zł | 455 260 zł | 30 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Bart Vriends | 7725 zł | 401 700 zł | 34 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Jay Barnett | 5665 zł | 294 580 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Juan Muñiz | 5665 zł | 294 580 zł | 33 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Joshua Smits | 4996 zł | 259 766 zł | 32 | Bramkarz | Holandia | CZE 2027 | ||
| Jonny Yull | 4429 zł | 230 308 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Dylan Pierias | 4336 zł | 225 488 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Australia | CZE 2027 | ||
| Ben Folami | 4043 zł | 210 223 zł | 26 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Ajak Riak | 3852 zł | 200 314 zł | 24 | Napastnik | Sudan Południowy | CZE 2027 | ||
| Austin Ayoubi | 3677 zł | 191 209 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Ethan Cox | 3471 zł | 180 497 zł | 21 | Bramkarz | Australia | CZE 2027 | ||
| Ethan Alagich | 3471 zł | 180 497 zł | 21 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2029 | ||
| Luke Duzel | 3111 zł | 161 751 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Panashe Madanha | 2905 zł | 151 039 zł | 20 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Amlani Tatu | 2791 zł | 145 148 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Bailey O'Neil | 2740 zł | 142 470 zł | 19 | Lewy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Fabian Talladira | 2534 zł | 131 758 zł | 19 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Yaya Dukuly | 2441 zł | 126 937 zł | 22 | Lewy skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Jake Najdovski | 2328 zł | 121 046 zł | 20 | Napastnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Joey Garuccio | 2328 zł | 121 046 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Luka Jovanović | 2225 zł | 115 690 zł | 20 | Napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Max Vartuli | 2173 zł | 113 012 zł | 20 | Bramkarz | Australia | CZE 2027 | ||
| Panagiotis Kikianis | 2019 zł | 104 978 zł | 20 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2029 | ||
| Ryan White | 1916 zł | 99 622 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2029 | ||
| Sotiri Phillis | 1864 zł | 96 944 zł | 18 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Vinko Stanisic | 1710 zł | 88 910 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Feyzo Kasumović | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Malual Nichola | - | - | 17 | Prawy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Israel Monga | - | - | 17 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Australia | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
Adelaide United na tle A-League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Adelaide United średnia A-League · Adelaide United płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Adelaide United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Adelaide United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Adelaide United w sezonie 2026/27 wynosi 6 424 790 zł rocznie (123 554 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 31 zawodników. Mamy zarobki 28 z 31 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Adelaide United?
Anselmo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Adelaide United — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Adelaide United?
Zawodnik klubu Adelaide United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6510 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4996 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Adelaide United?
Adelaide United gra w rozgrywkach A-League. A-League (Australia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.








