
Rodez Aveyron Football 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Quentin Braat z pensją 24 769 zł tygodniowo · zobacz transfery Rodez Aveyron Football · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 8 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quentin Braat | 24 769 zł | 1 287 988 zł | 28 | Bramkarz | Francja | CZE 2028 | ||
| Jean-Lambert Evan's | 16 337 zł | 849 524 zł | 26 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Raphaël Lipinski | 14 229 zł | 739 908 zł | 22 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Jordan Mendes | 11 067 zł | 575 484 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Kenny Nagera | 10 540 zł | 548 080 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Kélian Nsona Wa Saka | 10 540 zł | 548 080 zł | 23 | Skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Loni Quenabio | 5270 zł | 274 040 zł | 24 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Hermann Tebily | 3620 zł | 188 265 zł | 23 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Ryan Ponti | 3615 zł | 187 991 zł | 27 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Madagaskar | CZE 2027 | ||
| Mehdi Baaloudj | 3099 zł | 161 136 zł | 24 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Algieria | CZE 2028 | ||
| Octave Joly | 2993 zł | 155 655 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Anis Didon | 2714 zł | 141 131 zł | 20 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Antoine Caubet | 2714 zł | 141 131 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Corentin Issanchou-Roubiou | 2609 zł | 135 650 zł | 20 | Prawy obrońca, ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Luzolo Vangi Vungele | 2556 zł | 132 909 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Enzo Crombez | 2503 zł | 130 169 zł | 22 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Isaiah Girardin | 2292 zł | 119 207 zł | 19 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Lucas Margueron | 2134 zł | 110 986 zł | 24 | Bramkarz | Francja | CZE 2028 | ||
| Mathis Delebarre | 2082 zł | 108 246 zł | 18 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Mathis Magnin | 2082 zł | 108 246 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Mathis Saka | 527 zł | 27 404 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Ali Kebbeh | 474 zł | 24 664 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Gambia | CZE 2026 | ||
| Emile Vignaud | 264 zł | 13 702 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Joshua N'Diefi | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Mae Toppan | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Kaan Akşit | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Pablo Saint Martin | - | - | 16 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Roméo Trémolières | - | - | 17 | Napastnik | Francja | - | ||
| Mathis Bedel Valette | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Marius Grimonet | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Hakim Basla | - | - | 20 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Louis Bonnieu | - | - | 19 | Napastnik | Francja | - | ||
| Maexan Teyssedre | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Francja | - | ||
| Thibaut Pradel | - | - | 17 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Francja | - | ||
| Lohan Frontin | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Enzo Couderc | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Francja | - | ||
| Tom Bosc | - | - | 16 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Adam Khanouri | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Maroko | CZE 2027 | ||
| Alexis Ortega | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Lucas Boulet | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Elage Tandian | - | - | 17 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Yanis Dahalani | - | - | 20 | Środkowy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Nachon Nsingi Nguidi | - | - | 24 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 60% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Rodez Aveyron Football na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Rodez Aveyron Football średnia Ligue 2 · Rodez Aveyron Football płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Rodez Aveyron Football, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Rodez Aveyron Football w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Rodez Aveyron Football w sezonie 2026/27 wynosi 6 709 595 zł rocznie (129 031 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 43 zawodników. Mamy zarobki 23 z 43 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Rodez Aveyron Football?
Quentin Braat jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Rodez Aveyron Football — 24 769 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Rodez Aveyron Football?
Zawodnik klubu Rodez Aveyron Football w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7826 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3620 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Rodez Aveyron Football?
Rodez Aveyron Football gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.























