
FC Nantes 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Ibou Sissoko z pensją 108 150 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Nantes · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 10 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ibou Sissoko | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Mali | CZE 2028 | ||
| Frédéric Guilbert | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 30 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Fabien Centonze | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 29 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Kelvin Amian | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 27 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Ignatius Ganago | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 26 | Napastnik | Kamerun | CZE 2027 | ||
| Fodé Doucouré | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 24 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Mali | CZE 2027 | ||
| Johann Lepenant | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Lucas Perrin | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 26 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Ali Youssef | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 23 | Środkowy obrońca | Libia | CZE 2028 | ||
| Saïdou Sow | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 23 | Środkowy obrońca | Gwinea | CZE 2028 | ||
| Killian Corredor | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Louis Leroux | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 19 | Lewy obrońca, środkowy pomocnik | Francja | CZE 2030 | ||
| Maxime Dupé | 35 535 zł | 1 847 820 zł | 32 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Yassine Benhattab | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Antoine Joujou | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 22 | Skrzydłowy | Francja | CZE 2028 | ||
| Mathieu Cafaro | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 28 | Skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Thomas Robinet | 18 540 zł | 964 080 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Amine Cherni | 12 875 zł | 669 500 zł | 24 | Lewy obrońca | Tunezja | CZE 2028 | ||
| Alexis Mirbach | 12 875 zł | 669 500 zł | 20 | Bramkarz | Francja | CZE 2028 | ||
| Bahmed Deuff | 12 875 zł | 669 500 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Wilitty Younoussa | 12 360 zł | 642 720 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Kamerun | CZE 2026 | ||
| Dehmaine Tabibou | 5227 zł | 271 817 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2030 | ||
| Brayan Nzita | 4872 zł | 253 339 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Enzo Mongo | 4867 zł | 253 071 zł | 20 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Louka Gauthier | 4640 zł | 241 288 zł | 19 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Many Le Toux | 4213 zł | 219 060 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Lucas Bonelli | 3760 zł | 195 494 zł | 22 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Moutanabi Bodiang | 3440 zł | 178 890 zł | 22 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Sacha Ziani | 3131 zł | 162 822 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| José Nabil | 2899 zł | 150 771 zł | 19 | Napastnik | Gwinea Równikowa | CZE 2026 | ||
| Malang Gomes | 2730 zł | 141 934 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Sekou Doucoure | 2436 zł | 126 669 zł | 20 | Środkowy obrońca | Mali | CZE 2027 | ||
| Thimothé David | 2384 zł | 123 991 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Yoann Chauvin | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Daniel Le Duigou | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Musunda Mwamba | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2027 | ||
| Christian Djonda | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Taigy Dugard | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca | Gujana Francuska | CZE 2026 | ||
| Alexandre Conti | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Stanislas Natiez | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Babacar Fall | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Senegal | CZE 2027 | ||
| Héraba Gassama | 412 zł | 21 424 zł | 17 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Ryad Hachem | - | - | 27 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Balthazar Pierret | - | - | 25 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Tom Raiani | - | - | 17 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Ibrahim Camara | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Mohamed Amine Idrissi | - | - | 16 | Skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Lilian Djeudje | - | - | 15 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Nolan Bouteix | - | - | 16 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Octave Schneider | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Simon Audouin | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Kevy Djemeuni Essam | - | - | 15 | Napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Amed Aiki | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Naim Telmoudi | - | - | 17 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Wael Dahmani | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Jalen Foucan | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Nayad Khenissi | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Gareth Yon | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Junior Kone Doumbia | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Ahmadou Sarr | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Francja | - | ||
| Quentin Forget | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Zohir Oissa | - | - | 17 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Eden Eboa M'bella | - | - | 19 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Yanis Mboah | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Yanel Zeze | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | CZE 2028 | ||
| Louis Dore | - | - | 17 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Lenny Savin | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Sanah Camara | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Loan Merrifield | - | - | 16 | Napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Joshua Dago | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Klaus Camara | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Jordi Kuange | - | - | 19 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Paul-David Bikouta | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Francja | - | ||
| Tylel Tati | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Lamine Diackhaby | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 42 zawodników, których zarobki znamy.
FC Nantes na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Nantes średnia Ligue 2 · FC Nantes płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Nantes, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Nantes w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Nantes w sezonie 2026/27 wynosi 54 133 092 zł rocznie (1 041 021 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 75 zawodników. Mamy zarobki 42 z 75 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Nantes?
Ibou Sissoko jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Nantes — 108 150 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Nantes?
Zawodnik klubu FC Nantes w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 46 608 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 43 775 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Nantes?
FC Nantes gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.





























