
FC Metz 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Téji Savanier z pensją 196 950 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Metz
Mamy zarobki 26 z 67 zawodników. Średnia obejmuje 14 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 16 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Téji Savanier | 196 950 zł | 10 241 400 zł | 33 | AM C | Francja | ||
| Nampalys Mendy | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 33 | DM | Senegal | ||
| Jessy Deminguet | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 27 | DM | Francja | ||
| Habib Diallo | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 30 | ST | Senegal | ||
| Bouna Sarr | 22 725 zł | 1 181 700 zł | 33 | D/WB/AM R | Senegal | ||
| Jean Ruiz | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 27 | D C, DM | Francja | ||
| Maxime Colin | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 33 | D RLC | Francja | ||
| Urie-Michel Mboula | 17 675 zł | 919 100 zł | 22 | D LC | Gabon | ||
| Mamadou Sy | 14 645 zł | 761 540 zł | 28 | GK | Senegal | ||
| Florian Miguel | 11 615 zł | 603 980 zł | 28 | D LC | Francja | ||
| Alpha Touré | 7575 zł | 393 900 zł | 19 | D LC, DM | Senegal | ||
| Giorgi Abuashvili | 6060 zł | 315 120 zł | 22 | AM LC | Gruzja | ||
| Jonathan Fischer | 5555 zł | 288 860 zł | 23 | GK | Dania | ||
| Joseph Mangondo | 5555 zł | 288 860 zł | 19 | ST | Francja | ||
| Ibou Sané | 5555 zł | 288 860 zł | 20 | AM RLC, F C | Senegal | ||
| Benjamin Nduquidi | 4691 zł | 243 955 zł | 19 | D LC | Francja | ||
| Morgan Bokélé | 4545 zł | 236 340 zł | 21 | AM RL | Francja | ||
| Kimi Gandziri | 4363 zł | 226 886 zł | 19 | DM, AM C | Congo | ||
| Luca Pause | 4091 zł | 212 706 zł | 19 | GK | Francja | ||
| Antonin Melis | 3298 zł | 171 478 zł | 20 | AM C | Francja | ||
| Édouard Soumah-Abbad | 2793 zł | 145 218 zł | 22 | AM RL, ST | Francja | ||
| Ousmane Ba | 2591 zł | 134 714 zł | 23 | GK | Senegal | ||
| Romain Jean-Baptiste | 2439 zł | 126 836 zł | 19 | GK | Francja | ||
| Nathan Gnémagnon | 505 zł | 26 260 zł | 18 | ST | Francja | ||
| Bryan Song | 505 zł | 26 260 zł | 18 | WB R, AM R, ST | Kamerun | ||
| Benit Mukwabango | 505 zł | 26 260 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Harly-James Miamoutima | - | - | 17 | WB/AM L | Francja | ||
| Jahyann Pandore | - | - | 17 | AM/F C | Francja | ||
| Adam Marchal | - | - | 17 | D C | Algieria | ||
| Mehdi Ouakdi | - | - | 16 | DM, AM C | Francja | ||
| Jackson De Sousa | - | - | 17 | AM L, ST | Francja | ||
| Djibril Cappe | - | - | 15 | D/WB/M L | Tunezja | ||
| Yaniss Mladjao | - | - | 17 | AM R, ST | Francja | ||
| Abdoulaye Nassoko | - | - | 17 | D RC, DM | Francja | ||
| Leny Grebot | - | - | 17 | DM, AM C | Francja | ||
| Evan Irene | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Pierre-Alexandre Davirin | - | - | 18 | D LC | Francja | ||
| Bradley Madjo | - | - | 16 | ST | Luksemburg | ||
| Andrea Cornic | - | - | 16 | DM, AM C | Francja | ||
| Adam Foret | - | - | 17 | D/WB L | Francja | ||
| Mehdi Lahmadi | - | - | 16 | D R, DM | Francja | ||
| Ruben Holsenburger | - | - | 17 | D C, DM | Francja | ||
| Edson Lima | - | - | 17 | AM RL | Luksemburg | ||
| Xavier Wata | - | - | 16 | AM RL | Francja | ||
| Marco Amah-Tchoutchoui | - | - | 16 | AM L, ST | Luksemburg | ||
| Jules Thouvenot | - | - | 17 | AM R, ST | Francja | ||
| Maoulida Saïd | - | - | 18 | D/WB R, DM | Francja | ||
| Mathieu Drouaine | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Daniel Roșca | - | - | 17 | GK | Mołdawia | ||
| Théo Pirès | - | - | 17 | AM RC | Francja | ||
| Nathan Mbala | - | - | 17 | AM RL, ST | Francja | ||
| Mathis Holo | - | - | 16 | ST | Francja | ||
| Moustapha Diop | - | - | 19 | D C | Senegal | ||
| Nelson Amadi | - | - | 17 | D RC | Republika Środkowoafrykańska | ||
| Jess Gomes | - | - | 16 | ST | Luksemburg | ||
| Joseph Namatane | - | - | 18 | DM, AM LC | Senegal | ||
| Schilow Tshimanga | - | - | 16 | AM RL | Francja | ||
| Edouard Thibault | - | - | 16 | ST | Francja | ||
| Suparith Sukhanindr | - | - | 16 | AM R | Tajlandia | ||
| Bilal Salmi | - | - | 16 | AM C | Francja | ||
| Gabin Serre | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Abdelhadi Riah | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Bobby Yahouedeou | - | - | 16 | DM | Francja | ||
| Maël Baudot | - | - | 15 | GK | Francja | ||
| Mouad Seguer | - | - | 16 | AM RC | Francja | ||
| Ange Elloh | - | - | 16 | D/WB/AM R | Côte d’Ivoire | ||
| Jahid Djouahir | - | - | 16 | D/WB L | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 73% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
FC Metz na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Metz średnia Ligue 2 · FC Metz płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Metz, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Metz w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Metz w sezonie 2026/27 wynosi 28 414 633 zł rocznie (546 435 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 67 zawodników. Mamy zarobki 26 z 67 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Metz?
Téji Savanier jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Metz — 196 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Metz?
Zawodnik klubu FC Metz w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 35 916 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 18 685 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Metz?
FC Metz gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















