SALARYSPORT
★ 0
FC METZ · OBROŃCA · 33 LAT · FRANCE

Maxime Colin - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Maxime Colin zarabia 20 085 zł tygodniowo i 1 044 420 zł rocznie w klubie FC Metz. Maxime Colin zarobił 20 245 680 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.

PENSJA TYGODNIOWA 20 085 zł
PENSJA ROCZNA 1 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 20,2 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2027

Zarabia więcej niż 66,4% zawodników ligi Ligue 2.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

41 tys zł 2017
46 tys zł 2018
46 tys zł 2019
46 tys zł 2020
46 tys zł 2021
46 tys zł 2022
46 tys zł 2023
30 tys zł 2024
20 tys zł 2025
20 tys zł 2026
20 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 20 085 zł 1 044 420 zł FC Metz Ligue 2 Obrońca 33 30 czerwca 2027
2026 20 085 zł 1 044 420 zł FC Metz Ligue 2 Obrońca 33 30 czerwca 2027
2025 20 085 zł 1 044 420 zł FC Metz Ligue 2 Boczny obrońca 33 30 czerwca 2025
2024 30 385 zł 1 580 020 zł FC Metz Ligue 2 Boczny obrońca 31 30 czerwca 2025
2023 46 350 zł 2 410 200 zł Birmingham City Championship Boczny obrońca 30 30 czerwca 2023
2022 46 350 zł 2 410 200 zł Birmingham City Championship Boczny obrońca 29 30 czerwca 2023
2021 46 350 zł 2 410 200 zł Birmingham City Championship Boczny obrońca 28 30 czerwca 2021
2020 46 350 zł 2 410 200 zł Birmingham City Championship Boczny obrońca 27 30 czerwca 2021
2019 46 350 zł 2 410 200 zł Birmingham City Championship Boczny obrońca 26 30 czerwca 2021
2018 46 350 zł 2 410 200 zł Birmingham City Championship Prawy obrońca 25 30 czerwca 2021
2017 40 685 zł 2 115 620 zł Brentford Premier League Prawy obrońca 24 29 czerwca 2019

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

40 685 zł/tyg
46 350 zł/tyg
18-23
30 385 zł/tyg
20 085 zł/tyg
25-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie FC Metz

Maxime Colin jest 6. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Téji Savanier
200 850 zł
Nampalys Mendy
72 100 zł
Jessy Deminguet
56 650 zł
Bouna Sarr
23 175 zł
Jean Ruiz
21 115 zł
Maxime Colin
20 085 zł
Florian Miguel
11 845 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

2,1 mln zł 2017
4,5 mln zł 2018
6,9 mln zł 2019
9,3 mln zł 2020
11,8 mln zł 2021
14,2 mln zł 2022
16,6 mln zł 2023
18,2 mln zł 2024
19,2 mln zł 2025
20,2 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Maxime Colin, FC Metz

Ile Maxime Colin zarabia tygodniowo?

Maxime Colin zarabia 20 085 zł tygodniowo w klubie FC Metz.

Jakie są roczne zarobki Maxime Colin?

Roczna pensja Maxime Colin wynosi 1 044 420 zł.

Jaki jest majątek Maxime Colin?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Maxime Colin zarobił 20 245 680 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Maxime Colin?

Obecny kontrakt Maxime Colin z klubem FC Metz wygasa 30 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Maxime Colin?

Maxime Colin gra jako obrońca w klubie FC Metz w lidze Ligue 2.

Ile lat ma Maxime Colin?

Maxime Colin ma 33 lat.

Inni zawodnicy klubu FC Metz

BUDŻET PŁACOWY FC Metz →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.