Zarobki zawodników — Ligue 2
20 klubów Ligue 2, które śledzimy, płaci łącznie 5 706 123 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Téji Savanier — 200 850 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Ligue 2
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 18% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Ligue 2
Tygodniowe zarobki 217 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 1193 w kadrach
Mediana 13 905 zł tygodniowo wobec średniej 21 882 zł, na 217 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Ligue 2
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Ligue 2
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 1 041 021 zł | 54 133 092 zł54,1 mln zł | 46 608 zł | 75 | Ibou Sissoko | 108 150 zł |
| | 648 730 zł | 33 733 963 zł33,7 mln zł | 42 024 zł | 69 | Mohamed Daramy | 123 600 zł |
| | 611 125 zł | 31 778 487 zł31,8 mln zł | 47 725 zł | 69 | Julien Le Cardinal | 87 550 zł |
| | 500 606 zł | 26 031 499 zł26 mln zł | 35 087 zł | 67 | Téji Savanier | 200 850 zł |
| | 354 196 zł | 18 418 213 zł18,4 mln zł | 31 930 zł | 72 | Florian Tardieu | 77 250 zł |
| | 314 619 zł | 16 360 170 zł16,4 mln zł | 20 203 zł | 72 | Andy Pelmard | 43 775 zł |
| | 276 838 zł | 14 395 589 zł14,4 mln zł | 15 393 zł | 49 | Mael Corboz | 40 685 zł |
| | 274 768 zł | 14 287 933 zł14,3 mln zł | 14 981 zł | 47 | Mamadou Fofana | 45 835 zł |
| | 247 973 zł | 12 894 570 zł12,9 mln zł | 11 006 zł | 51 | Brice Maubleu | 33 475 zł |
| | 237 703 zł | 12 360 577 zł12,4 mln zł | 12 329 zł | 72 | Don Deedson | 25 750 zł |
| | 235 376 zł | 12 239 531 zł12,2 mln zł | 17 515 zł | 59 | Francis Coquelin | 97 850 zł |
| | 230 730 zł | 11 997 976 zł12 mln zł | 12 818 zł | 71 | Adrián Ortolà | 23 175 zł |
| | 191 874 zł | 9 977 425 zł10 mln zł | 15 517 zł | 59 | Adrien Lebeau | 38 625 zł |
| | 131 171 zł | 6 820 866 zł6,8 mln zł | 8348 zł | 68 | Jordan Marié | 31 415 zł |
| | 126 093 zł | 6 556 815 zł6,6 mln zł | 7648 zł | 43 | Quentin Braat | 24 205 zł |
| Red Star FC | 118 965 zł | 6 186 180 zł6,2 mln zł | - | 73 | Leonardo Buta | 72 100 zł |
| | 101 326 zł | 5 268 965 zł5,3 mln zł | 7159 zł | 53 | Dominique Guidi | 17 510 zł |
| | 63 010 zł | 3 276 533 zł3,3 mln zł | - | 50 | Thomas Monconduit | 18 540 zł |
| FC Annecy | - | - | - | 37 | Axel Drouhin | - |
| US Boulogne CO | - | - | - | 37 | Siad Gourville | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Ligue 2
Jaki jest łączny budżet płacowy Ligue 2?
20 klubów Ligue 2, które śledzimy, płaci łącznie 5 706 123 zł tygodniowo, czyli 296 718 383 zł rocznie, na 1193 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Ligue 2?
Téji Savanier z klubu FC Metz — 200 850 zł tygodniowo, czyli 10 444 200 zł rocznie.
Który klub Ligue 2 ma największy budżet płacowy?
FC Nantes — 1 041 021 zł tygodniowo na 75 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Ligue 2?
21 882 zł tygodniowo na 217 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 905 zł.
















