Brice Maubleu - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Brice Maubleu zarabia 33 475 zł tygodniowo i 1 740 700 zł rocznie w klubie Pau FC. Brice Maubleu zarobił 10 026 432 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Top 18,9% zawodników ligi Ligue 2.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 33 475 zł | 1 740 700 zł | Pau FC | Ligue 2 | Bramkarz | 35 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 33 475 zł | 1 740 700 zł | AS Saint-Étienne | Ligue 2 | Bramkarz | 35 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 28 325 zł | 1 472 900 zł | AS Saint-Étienne | Ligue 2 | Bramkarz | 35 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 28 325 zł | 1 472 900 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 33 | 30 czerwca 2026 |
| 2023 | 28 325 zł | 1 472 900 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 32 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 23 175 zł | 1 205 100 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 31 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 12 875 zł | 669 500 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 30 | 30 czerwca 2024 |
| 2020 | 12 875 zł | 669 500 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 29 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 18 025 zł | 937 300 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 28 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 3502 zł | 182 104 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 27 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 3914 zł | 203 528 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | Bramkarz | 26 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Pau FC
Brice Maubleu jest 1. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Brice Maubleu, Pau FC
Ile Brice Maubleu zarabia tygodniowo?
Brice Maubleu zarabia 33 475 zł tygodniowo w klubie Pau FC.
Jakie są roczne zarobki Brice Maubleu?
Roczna pensja Brice Maubleu wynosi 1 740 700 zł.
Jaki jest majątek Brice Maubleu?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Brice Maubleu zarobił 10 026 432 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Brice Maubleu?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Brice Maubleu z klubem Pau FC wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Brice Maubleu?
Brice Maubleu gra jako bramkarz w klubie Pau FC w lidze Ligue 2.
Ile lat ma Brice Maubleu?
Brice Maubleu ma 35 lat.