
SC Bastia 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Dominique Guidi z pensją 17 918 zł tygodniowo · zobacz transfery SC Bastia · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominique Guidi | 17 918 zł | 931 736 zł | 29 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Théo De Percin | 13 702 zł | 712 504 zł | 24 | Bramkarz | Martynika | CZE 2028 | ||
| Gustave Akueson | 11 594 zł | 602 888 zł | 29 | Środkowy obrońca | Togo | CZE 2026 | ||
| Anthony Roncaglia | 5323 zł | 276 780 zł | 24 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Joachim Eickmayer | 5128 zł | 266 641 zł | 32 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Félix Tomi | 4511 zł | 234 578 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Maxime Blé | 3589 zł | 186 621 zł | 22 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Cléo Mélières | 3336 zł | 173 467 zł | 20 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Erawan Garnier | 3231 zł | 167 987 zł | 19 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Tajlandia | CZE 2027 | ||
| Anthony Gonzalez | 2714 zł | 141 131 zł | 20 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Antoine-Dominique Querci | 2714 zł | 141 131 zł | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Adrien Seatelli | 2714 zł | 141 131 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Donovan Basset | 2556 zł | 132 909 zł | 21 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Jean-David Mougenot Koffi | 2240 zł | 116 467 zł | 20 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2026 | ||
| Zyed Beltaief | 2187 zł | 113 727 zł | 19 | Skrzydłowy | Algieria | CZE 2026 | ||
| Lorenzo Depuidt | 2155 zł | 112 082 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Matéo Loubatières | 2108 zł | 109 616 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Mathéo Moussa | 2082 zł | 108 246 zł | 19 | Środkowy obrońca | Gabon | - | ||
| Matteo Petrignani | 2082 zł | 108 246 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Nolhann Alebate | 2029 zł | 105 505 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Nowa Kaledonia | CZE 2026 | ||
| Noah Zilliox | 2029 zł | 105 505 zł | 22 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Nicolas Aiello | 2029 zł | 105 505 zł | 20 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Ruben Beliandjou | 1818 zł | 94 544 zł | 20 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Sacha Contena | 1765 zł | 91 803 zł | 19 | Bramkarz | Francja | CZE 2027 | ||
| Victor Lebas | 1607 zł | 83 582 zł | 20 | Lewy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Isaac Monnier | 527 zł | 27 404 zł | 18 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Edwin Ody | - | - | 17 | Napastnik | Francja | - | ||
| Alexandre Zaouai | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2029 | ||
| Yahya Bathily | - | - | 22 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| David Djédjé | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | - | ||
| Abdoul Jalil Tinguiano | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Gwinea | CZE 2026 | ||
| Pierre-Marie Innocenti | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Ange Humetz Cantelli | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Charlie Dagneaux | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Francja | - | ||
| Tanis Périatambée | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Harry Moore | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lisandru Dottel | - | - | 18 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Issa Medini | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Rayan Bennabi | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Noam Matseraka | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Melvin Hernández | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Marwin Biako | - | - | 16 | Prawy obrońca | Francja | - | ||
| Khadim Goudiaby | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Nassim Douce | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Nahounou Gneto | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Lucas Pollizzi | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Cheik Fofana | - | - | 18 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Dorian Mfuti | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Gabriel Garin | - | - | 17 | Napastnik | Francja | - | ||
| Moussa Keïta | - | - | 18 | Prawy skrzydłowy | Francja | - | ||
| Ilyes Bourimech | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Nicolas Regazzoni | - | - | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | - | ||
| Yoan Akwa | - | - | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Kamerun | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
SC Bastia na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
SC Bastia średnia Ligue 2 · SC Bastia płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki SC Bastia, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu SC Bastia w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu SC Bastia w sezonie 2026/27 wynosi 5 391 737 zł rocznie (103 687 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 53 zawodników. Mamy zarobki 26 z 53 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie SC Bastia?
Dominique Guidi jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu SC Bastia — 17 918 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu SC Bastia?
Zawodnik klubu SC Bastia w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7325 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 9, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5128 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra SC Bastia?
SC Bastia gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.






















