KSC Lokeren 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Ibrahim Digberekou z pensją 21 115 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ibrahim Digberekou | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 20 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Alama Bayo | 12 875 zł | 669 500 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2028 | ||
| Alexis Calant | 12 875 zł | 669 500 zł | 28 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Diego Cámara | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Środkowy obrońca | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Jarno Vervaque | 10 815 zł | 562 380 zł | 24 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2028 | ||
| Mohamed Soumaré | 9785 zł | 508 820 zł | 29 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Sebastiaan Brebels | 8240 zł | 428 480 zł | 30 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Indy Boonen | 5665 zł | 294 580 zł | 26 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jonas Lietaert | 5665 zł | 294 580 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Iñaki Elejalde | 5665 zł | 294 580 zł | 26 | Napastnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Andreas Spegelaere | 4965 zł | 258 159 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jérôme Arens | 4743 zł | 246 644 zł | 19 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Sam Van Aerschot | 4707 zł | 244 769 zł | 29 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2027 | ||
| Samuel Dianganga | 4275 zł | 222 274 zł | 25 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Rune Van Den Bergh | 3863 zł | 200 850 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Anisse Brrou | 3219 zł | 167 375 zł | 26 | Skrzydłowy | Maroko | CZE 2027 | ||
| Matias Lloci | 3157 zł | 164 161 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Tein Troost | 3090 zł | 160 680 zł | 23 | Bramkarz | Holandia | CZE 2027 | ||
| Senne Torck | 3090 zł | 160 680 zł | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Simon Vervacke | 3090 zł | 160 680 zł | 18 | Bramkarz | Belgia | CZE 2029 | ||
| Toon Janssen | 3090 zł | 160 680 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Jordi Palacios | 2941 zł | 152 914 zł | 23 | Lewy obrońca | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Maxime Pau | 2833 zł | 147 290 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Tom Boere | 2796 zł | 145 415 zł | 32 | Napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jonas Vinck | 2663 zł | 138 453 zł | 29 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Daan van den Brande | 2369 zł | 123 188 zł | 19 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Vancy Mabanza | 1751 zł | 91 052 zł | 24 | Napastnik | Burundi | CZE 2027 | ||
| Naim Boujouh | 1401 zł | 72 842 zł | 28 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Robbe Wielandt | 1298 zł | 67 486 zł | 20 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yben Baert | 1102 zł | 57 309 zł | 20 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Finn Stoop | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Aramis Cerpentier | - | - | 18 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Seppe Pauwels | - | - | 19 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Blanco Oltra Sabino | - | - | 19 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Adam El Hichou | - | - | 17 | Prawy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Adam Mamou | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Renzo Meyvaert | - | - | 19 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Rayan Mazouz | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Denis Spruyt | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Seppe De Smedt | - | - | 16 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Arda Önal | - | - | 19 | Prawy obrońca | Turcja | CZE 2026 | ||
| Alex Meersman | - | - | 19 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Tristan Diependael | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Muhammed Kutlu | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Matti Van De Gehuchte | - | - | 19 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Zino Muller | - | - | 18 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Lucio Muller | - | - | 18 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
KSC Lokeren na tle Belgian Challenger Pro League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
KSC Lokeren średnia Belgian Challenger Pro League · KSC Lokeren płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki KSC Lokeren, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu KSC Lokeren w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu KSC Lokeren w sezonie 2026/27 wynosi 8 606 021 zł rocznie (165 500 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 47 zawodników. Mamy zarobki 30 z 47 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie KSC Lokeren?
Ibrahim Digberekou jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu KSC Lokeren — 21 115 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu KSC Lokeren?
Zawodnik klubu KSC Lokeren w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5248 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3863 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra KSC Lokeren?
KSC Lokeren gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Belgian Challenger Pro League







