SALARYSPORT
★ 0
RA

RSC Anderlecht Futures 2026/27 - zarobki zawodników

Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Alexis Flips z pensją 103 000 zł tygodniowo

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY440 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 22,9 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY33
TRENER 11 tys zł Jelle Coen

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
22 815 zł · 5%
Obrońcy
101 870 zł · 23%
Pomocnicy
114 075 zł · 26%
Napastnicy
200 850 zł · 46%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu RSC Anderlecht Futures, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Alexis Flips
103 000 zł
5 356 000 zł 25 Ofensywny pomocnik Francja CZE 2028
Mats Rits
82 400 zł
4 284 800 zł 31 Defensywny pomocnik Belgia CZE 2026
Thomas Foket
44 290 zł
2 303 080 zł 30 Prawy obrońca Belgia CZE 2027
Enzo Sternal
22 145 zł
1 151 540 zł 18 Ofensywny pomocnik Francja CZE 2029
Elyèss Dao
22 145 zł
1 151 540 zł 18 Napastnik Maroko CZE 2029
Nunzio Engwanda
20 085 zł
1 044 420 zł 17 Środkowy obrońca Belgia CZE 2027
Alexander De Ridder
12 875 zł
669 500 zł 17 Defensywny pomocnik Belgia CZE 2028
Amine Mahroug
12 875 zł
669 500 zł 17 Lewy obrońca Belgia CZE 2028
Devon De Corte
12 360 zł
642 720 zł 19 Ofensywny pomocnik Stany Zjednoczone CZE 2027
Gassimou Sylla
11 330 zł
589 160 zł 16 Skrzydłowy, napastnik Belgia CZE 2028
Jayden Onia Seke
10 815 zł
562 380 zł 16 Skrzydłowy Belgia CZE 2027
Ibrahim Kanaté
10 815 zł
562 380 zł 18 Skrzydłowy Mali CZE 2028
Kaïs Barry
10 300 zł
535 600 zł 19 Środkowy obrońca Belgia CZE 2027
Mattis Seghers
9785 zł
508 820 zł 16 Bramkarz Belgia CZE 2028
Timon Vanhoutte
8240 zł
428 480 zł 21 Bramkarz Belgia CZE 2027
Terry Van De Ven
8240 zł
428 480 zł 16 Napastnik Belgia CZE 2028
Basile Vroninks
7725 zł
401 700 zł 18 Prawy obrońca Belgia CZE 2027
Anas Tajaouart
7725 zł
401 700 zł 19 Defensywny pomocnik Maroko CZE 2029
Joël Kana-Katoto
5665 zł
294 580 zł 18 Defensywny pomocnik Belgia CZE 2028
Michiel Haentjens
4790 zł
249 054 zł 19 Bramkarz Belgia CZE 2027
Ludovick Wola-Wetshay
4640 zł
241 288 zł 18 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Belgia CZE 2026
Joël Woto Putu Matadi
4275 zł
222 274 zł 18 Prawy obrońca Belgia CZE 2028
Thomas Vervloet
3090 zł
160 680 zł 16 Defensywny pomocnik Belgia CZE 2027
Babatunde Akomolede
-
- 18 Lewy obrońca Nigeria CZE 2028
Antwi Dacosta
-
- 18 Środkowy obrońca Ghana CZE 2027
Pape Aliya N'dao
-
- 18 Skrzydłowy, napastnik Ghana CZE 2027
Lander Gijsbers
-
- 19 Bramkarz Belgia CZE 2026
Omar Sarr
-
- 17 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Senegal CZE 2028
Gabriel Biladi
-
- 16 Skrzydłowy Belgia CZE 2027
Joshua Nga Kana
-
- 16 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Belgia CZE 2027
Zoumana Keita
-
- 19 Środkowy obrońca Niemcy CZE 2029
Elembe Djondo
-
- 18 Lewy obrońca Belgia CZE 2026
Samuel Ntanda
-
- 20 Lewy skrzydłowy, napastnik Demokratyczna Republika Konga CZE 2027

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

103 tys zł 68 tys zł 34 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
4
Poniżej 5 tys zł
4%
6
5 tys zł-10 tys zł
11%
10
10 tys zł-26 tys zł
33%
1
26 tys zł-52 tys zł
10%
2
52 tys zł-129 tys zł
42%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 62% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
4 zawodnicy
2027
14 zawodników
2028
11 zawodników
2029
4 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki RSC Anderlecht Futures, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu RSC Anderlecht Futures w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu RSC Anderlecht Futures w sezonie 2026/27 wynosi 22 859 676 zł rocznie (439 609 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 33 zawodników. Mamy zarobki 23 z 33 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie RSC Anderlecht Futures?

Alexis Flips jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu RSC Anderlecht Futures — 103 000 zł tygodniowo.

W jakiej lidze gra RSC Anderlecht Futures?

RSC Anderlecht Futures gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Inne zespoły Belgian Challenger Pro League

STATYSTYKI LIGI → NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY →

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.