RSC Anderlecht Futures 2026/27 - oyuncu maaşları
Belgian Challenger Pro League · en çok kazanan Alexis Flips · ₺1.306.400 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Flips | ₺1.306.400 | ₺67.932.800 | 25 | Ofansif orta saha | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Mats Rits | ₺1.045.120 | ₺54.346.240 | 31 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Thomas Foket | ₺561.752 | ₺29.211.104 | 30 | Sağ bek | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Enzo Sternal | ₺280.876 | ₺14.605.552 | 18 | Ofansif orta saha | Fransa | HAZ 2029 | ||
| Elyèss Dao | ₺280.876 | ₺14.605.552 | 18 | Santrfor | Fas | HAZ 2029 | ||
| Nunzio Engwanda | ₺254.748 | ₺13.246.896 | 17 | Stoper | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Alexander De Ridder | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 17 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Amine Mahroug | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 17 | Sol bek | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Devon De Corte | ₺156.768 | ₺8.151.936 | 19 | Ofansif orta saha | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2027 | ||
| Gassimou Sylla | ₺143.704 | ₺7.472.608 | 16 | Kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Jayden Onia Seke | ₺137.172 | ₺7.132.944 | 16 | Kanat | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Ibrahim Kanaté | ₺137.172 | ₺7.132.944 | 18 | Kanat | Mali | HAZ 2028 | ||
| Kaïs Barry | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 19 | Stoper | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Mattis Seghers | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 16 | Kaleci | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Timon Vanhoutte | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 21 | Kaleci | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Terry Van De Ven | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 16 | Santrfor | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Basile Vroninks | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 18 | Sağ bek | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Anas Tajaouart | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 19 | Defansif orta saha | Fas | HAZ 2029 | ||
| Joël Kana-Katoto | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 18 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Michiel Haentjens | ₺60.748 | ₺3.158.875 | 19 | Kaleci | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Ludovick Wola-Wetshay | ₺58.853 | ₺3.060.373 | 18 | Stoper, defansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Joël Woto Putu Matadi | ₺54.216 | ₺2.819.211 | 18 | Sağ bek | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Thomas Vervloet | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 16 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Babatunde Akomolede | - | - | 18 | Sol bek | Nijerya | HAZ 2028 | ||
| Antwi Dacosta | - | - | 18 | Stoper | Gana | HAZ 2027 | ||
| Pape Aliya N'dao | - | - | 18 | Kanat, santrfor | Gana | HAZ 2027 | ||
| Lander Gijsbers | - | - | 19 | Kaleci | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Omar Sarr | - | - | 17 | Stoper, defansif orta saha | Senegal | HAZ 2028 | ||
| Gabriel Biladi | - | - | 16 | Kanat | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Joshua Nga Kana | - | - | 16 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Zoumana Keita | - | - | 19 | Stoper | Almanya | HAZ 2029 | ||
| Elembe Djondo | - | - | 18 | Sol bek | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Samuel Ntanda | - | - | 20 | Sol kanat, santrfor | Kongo - Kinşasa | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %62 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
RSC Anderlecht Futures maaşları, 2026/27
RSC Anderlecht Futures kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
RSC Anderlecht Futures kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺289.940.587 (haftada ₺5.575.781) ve kadro 33 oyuncudan oluşuyor. 33 oyuncudan 23 tanesinin maaşı elimizde.
RSC Anderlecht Futures kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
RSC Anderlecht Futures kulübünün en çok kazanan oyuncusu Alexis Flips; haftada ₺1.306.400 alıyor.
RSC Anderlecht Futures hangi ligde oynuyor?
RSC Anderlecht Futures, Belgian Challenger Pro League liginde oynuyor. Belgian Challenger Pro League, Belçika futbol liglerinin en üst seviyesidir.














