
Grimsby Town 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Andy Cook · ₺371.415 haftalık · Grimsby Town transferlerini gör · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy Cook | ₺371.415 | ₺19.313.580 | 34 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Christy Pym | ₺229.602 | ₺11.939.304 | 30 | Kaleci | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Jamie Walker | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 32 | Ofansif orta saha | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Iwan Morgan | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 19 | Santrfor | Galler | HAZ 2026 | ||
| Sam Lavelle | ₺175.578 | ₺9.130.056 | 28 | Stoper | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Doug Tharme | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 25 | Stoper | Galler | HAZ 2028 | ||
| Charles Vernam | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 28 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harvey Rodgers | ₺148.566 | ₺7.725.432 | 28 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jason Daði Svanþórsson | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 25 | Kanat | İzlanda | HAZ 2026 | ||
| Jayden Sweeney | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 23 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Josh Andrews | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 23 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kieran Green | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 28 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Maldini Kacurri | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 19 | Stoper | Arnavutluk | HAZ 2027 | ||
| Cameron McJannet | ₺94.542 | ₺4.916.184 | 26 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Géza Dávid Turi | ₺81.036 | ₺4.213.872 | 23 | Defansif orta saha | Faroe Adaları | HAZ 2027 | ||
| Harvey Cartwright | ₺81.036 | ₺4.213.872 | 23 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Justin Amaluzor | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 28 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Edon Pruti | ₺54.699 | ₺2.844.364 | 23 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Reece Staunton | ₺47.271 | ₺2.458.092 | 23 | Stoper | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Cameron Gardner | ₺45.920 | ₺2.387.861 | 19 | Kanat, santrfor | İskoçya | HAZ 2028 | ||
| Tyrell Sellars-Fleming | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 20 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Seb Auton | ₺28.363 | ₺1.474.855 | 18 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Henry Brown | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 18 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Alex Graham | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Carlo Midwinter | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Charlie Elliot | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Charlie Hatton | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Charlie Carrick | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Corey Foster | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Fortune Onoh | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| George Smith | ₺23.298 | ₺1.211.488 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Hayden Rogers | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 17 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Harvey Booth | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Josh Edwards | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kian Hawley | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kristian Catchpole | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Lennon Peterson | ₺19.921 | ₺1.035.910 | 16 | Sol kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mamudu Jalloh | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 17 | Sol bek, sol orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ted Sharp | ₺14.519 | ₺754.985 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Tyler Pratt | ₺14.519 | ₺754.985 | 16 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %36 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 40 oyuncu üzerinden.
Grimsby Town - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Grimsby Town League Two ortalaması · Grimsby Town 4 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Grimsby Town maaşları, 2026/27
Grimsby Town kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Grimsby Town kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺172.242.018 (haftada ₺3.312.347) ve kadro 40 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 40 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Grimsby Town kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Grimsby Town kulübünün en çok kazanan oyuncusu Andy Cook; haftada ₺371.415 alıyor.
Grimsby Town kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Grimsby Town kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺144.244 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺141.813. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Grimsby Town hangi ligde oynuyor?
Grimsby Town, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları






























