
Cheltenham Town 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Andreas Weimann · ₺1.080.480 haftalık · Cheltenham Town transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Weimann | ₺1.080.480 | ₺56.184.960 | 33 | Ofansif orta saha | Avusturya | HAZ 2026 | ||
| Modou Faal | ₺330.897 | ₺17.206.644 | 22 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Shaun McWilliams | ₺243.108 | ₺12.641.616 | 26 | Sağ kanat bek, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ben Stevenson | ₺236.355 | ₺12.290.460 | 28 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| George Miller | ₺216.096 | ₺11.236.992 | 26 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| James Wilson | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 36 | Stoper | Galler | HAZ 2026 | ||
| Joe Tomlinson | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 25 | Bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jordan Shipley | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 27 | Sol kanat bek, ofansif orta saha | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Charlie McCann | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 23 | Defansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| George Nurse | ₺148.566 | ₺7.725.432 | 26 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Pierce Sweeney | ₺121.554 | ₺6.320.808 | 30 | Stoper | İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Ryan Broom | ₺114.801 | ₺5.969.652 | 28 | Sağ kanat bek, ofansif orta saha | Galler | HAZ 2026 | ||
| Robbie Cundy | ₺114.801 | ₺5.969.652 | 28 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jonathan Tomkinson | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 23 | Stoper | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2026 | ||
| Jake Bickerstaff | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 23 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Joe Day | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 34 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Cole Deeming | ₺52.673 | ₺2.739.017 | 18 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Wyll Stanway | ₺45.920 | ₺2.387.861 | 24 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Favour Onukwui | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 19 | Kanat | Nijerya | HAZ 2027 | ||
| Freddie Willcox | ₺33.765 | ₺1.755.780 | 19 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Charlie Caple | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Charlie Croose | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ellis Rudman | ₺24.648 | ₺1.281.719 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ethan Hardy | ₺24.648 | ₺1.281.719 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Fred King | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| George McNamee | ₺23.298 | ₺1.211.488 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Issac Rexworthy | ₺21.947 | ₺1.141.257 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ieuan Bailey | ₺21.947 | ₺1.141.257 | 16 | Sol kanat bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jack Robinson | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Sol kanat bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mark Barber | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Noah Carter | ₺18.571 | ₺965.679 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Tyler Wainwright | ₺14.519 | ₺754.985 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %52 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 32 oyuncu üzerinden.
Cheltenham Town - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Cheltenham Town League Two ortalaması · Cheltenham Town 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Cheltenham Town maaşları, 2026/27
Cheltenham Town kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Cheltenham Town kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺211.044.756 (haftada ₺4.058.553) ve kadro 32 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 32 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Cheltenham Town kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Cheltenham Town kulübünün en çok kazanan oyuncusu Andreas Weimann; haftada ₺1.080.480 alıyor.
Cheltenham Town kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Cheltenham Town kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺215.623 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺162.072. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Cheltenham Town hangi ligde oynuyor?
Cheltenham Town, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları






























