Chesterfield 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Dilan Markanday · ₺297.132 haftalık · Chesterfield transferlerini gör · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dilan Markanday | ₺297.132 | ₺15.450.864 | 23 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Dylan Duffy | ₺297.132 | ₺15.450.864 | 22 | Sol kanat bek, sol kanat | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Lee Bonis | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 25 | Santrfor | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Tom Naylor | ₺243.108 | ₺12.641.616 | 34 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Chey Dunkley | ₺229.602 | ₺11.939.304 | 33 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Zach Hemming | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 25 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Lewis Gordon | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 24 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kyle McFadzean | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 38 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Louie Marsh | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 21 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Ryan Stirk | ₺182.331 | ₺9.481.212 | 24 | Defansif orta saha | Galler | HAZ 2027 | ||
| Tom Pearce | ₺175.578 | ₺9.130.056 | 27 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Will Dickson | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 20 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Will Grigg | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 34 | Santrfor | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Liam Mandeville | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 28 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Malik Owolabi-Belewu | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 23 | Stoper | Kanada | HAZ 2027 | ||
| Ryan Boot | ₺47.271 | ₺2.458.092 | 30 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Gunner Elliott | ₺36.466 | ₺1.896.242 | 16 | Santrfor | Malta | HAZ 2027 | ||
| Connor Cook | ₺29.038 | ₺1.509.971 | 20 | Sağ bek, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Alexander Burton | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Alfie Nicholls | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ashton Stringer | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Alexander Whitney | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Benjamin Hole | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 17 | Santrfor | Galler | HAZ 2026 | ||
| Bailey Wright | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 17 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Daniel Moore | ₺25.324 | ₺1.316.835 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ethan Hardy | ₺24.648 | ₺1.281.719 | 17 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Finlay Shone | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Sol kanat bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Joshua Hague | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 17 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| James Sissons | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 18 | Kaleci | Malta | HAZ 2026 | ||
| Kaden Scott | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 17 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kondwani Nkhonjera | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Marcus McKernan | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 17 | Sağ kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Mosiah Chambers | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Oscar Wozniczka | ₺17.895 | ₺930.563 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Owen Yates | ₺17.895 | ₺930.563 | 16 | Sol kanat bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %38 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 35 oyuncu üzerinden.
Chesterfield - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Chesterfield League Two ortalaması · Chesterfield 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Chesterfield maaşları, 2026/27
Chesterfield kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Chesterfield kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺183.707.261 (haftada ₺3.532.832) ve kadro 35 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 35 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Chesterfield kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Chesterfield kulübünün en çok kazanan oyuncusu Dilan Markanday; haftada ₺297.132 alıyor.
Chesterfield kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Chesterfield kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺193.406 kazanıyor; maaşı elimizde olan 14 oyuncu üzerinden. Medyan ₺202.590. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Chesterfield hangi ligde oynuyor?
Chesterfield, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları

































