Cristiano Ronaldo ₺195.960.000/hafta Al-Nassr Football Club Sadio Mané ₺40.825.000/hafta Al-Nassr Football Club João Félix ₺37.885.600/hafta Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé ₺32.464.040/hafta Real Madrid Kalidou Koulibaly ₺32.464.040/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Otávio ₺30.831.040/hafta Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland ₺29.394.000/hafta Manchester City Victor Osimhen ₺28.479.520/hafta Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski ₺28.218.240/hafta Chicago Fire FC Jamal Musiala ₺27.042.480/hafta FC Bayern München Rúben Neves ₺27.042.480/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman ₺27.042.480/hafta Al-Nassr Football Club Mohamed Salah ₺26.128.000/hafta Trabzonspor A.Ş. Harry Kane ₺24.886.920/hafta FC Bayern München Dušan Vlahovic ₺24.103.080/hafta Beşiktaş A.Ş. Virgil van Dijk ₺22.862.000/hafta Liverpool
SALARYSPORT
0
Tranmere Rovers crest

Tranmere Rovers 2026/27 - oyuncu maaşları

League Two · en çok kazanan Will Vaulks · ₺483.368 haftalık · Tranmere Rovers transferlerini gör

HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺3,8 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺199,9 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ29
TEKNİK DİREKTÖR ₺183B Pete Wild
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺161B

29 oyuncudan 28 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 18 oyuncu üzerinden alınmıştır.

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺411.516 · 11%
Defans
₺1.192.090 · 31%
Orta saha
₺1.269.821 · 33%
Forvetler
₺970.002 · 25%

Kadro maaşları

Tranmere Rovers kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE KARŞILAŞTIR
Will Vaulks
₺483.368
₺25.135.136 31 DM Galler
Jack Barrett
₺202.492
₺10.529.584 23 GK İngiltere
Joe Ironside
₺202.492
₺10.529.584 31 ST İngiltere
Jacob Slater
₺202.492
₺10.529.584 20 D/WB L İrlanda
Lewis Warrington
₺195.960
₺10.189.920 22 DM İngiltere
Nathan Smith
₺189.428
₺9.850.256 29 D C İngiltere
Sam Finley
₺169.832
₺8.831.264 32 DM İngiltere
Tom Conlon
₺169.832
₺8.831.264 29 DM İngiltere
Charlie Whitaker
₺156.768
₺8.151.936 21 AM RLC İngiltere
Courtney Baker-Richardson
₺156.768
₺8.151.936 29 ST İngiltere
George Nevett
₺143.704
₺7.472.608 19 D C Galler
Jordan Davies
₺137.172
₺7.132.944 26 DM, AM C Galler
Jordan Turnbull
₺137.172
₺7.132.944 30 D C İngiltere
Joel Senior
₺137.172
₺7.132.944 26 D/WB RL, M R İngiltere
James Plant
₺137.172
₺7.132.944 21 WB/AM RL İngiltere
Luke McGee
₺130.640
₺6.793.280 29 GK İngiltere
Lee O'Connor
₺130.640
₺6.793.280 24 D R, DM İrlanda
Max Dickov
₺124.108
₺6.453.616 23 AM RL, ST İngiltere
Patrick Brough
₺117.576
₺6.113.952 29 D LC İngiltere
Bobby Faulkner
₺97.980
₺5.094.960 20 D C İngiltere
Connor Jennings
₺91.448
₺4.755.296 33 AM RLC, F C İngiltere
Harrison Male
₺78.384
₺4.075.968 24 GK İngiltere
Dylan Jones
₺56.828
₺2.955.077 19 ST İngiltere
Billy Blacker
₺48.337
₺2.513.514 19 M C İngiltere
Charlie Veevers
₺44.418
₺2.309.715 20 AM C İngiltere
Olly Scott
₺43.111
₺2.241.782 24 D/WB L İngiltere
Jack McEvilly
₺33.313
₺1.732.286 18 D C İngiltere
William Tamen
₺24.822
₺1.290.723 19 D C İngiltere
Coniah Boyce-Clarke
-
- 22 GK Jamaika

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺483B ₺319B ₺160B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
6
₺65B altı
7%
5
₺65B-₺131B
13%
16
₺131B-₺327B
68%
1
₺327B-₺653B
13%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %33 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 28 oyuncu üzerinden.

Tranmere Rovers - League Two karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Kaleciler 3
₺137B + 3%
Defans 6
₺126B -18%
Orta saha 7
₺203B + 22%
Forvetler 5
₺142B -26%

Tranmere Rovers League Two ortalaması · Tranmere Rovers 4 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
3 oyuncu
2027
3 oyuncu
2028
1 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

Tranmere Rovers maaşları, 2026/27

Tranmere Rovers kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

Tranmere Rovers kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺199.858.298 (haftada ₺3.843.429) ve kadro 29 oyuncudan oluşuyor. 29 oyuncudan 28 tanesinin maaşı elimizde.

Tranmere Rovers kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

Tranmere Rovers kulübünün en çok kazanan oyuncusu Will Vaulks; haftada ₺483.368 alıyor.

Tranmere Rovers kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

Tranmere Rovers kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺160.948 kazanıyor; maaşı elimizde olan 18 oyuncu üzerinden. Medyan ₺137.172. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

Tranmere Rovers hangi ligde oynuyor?

Tranmere Rovers, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.

Diğer League Two takımları

LİG İSTATİSTİKLERİ → EN ÇOK KAZANANLAR →

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın - bu sayfaya geri bağlantı içerir.