Barnet 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Ronnie Stutter · ₺452.451 haftalık · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ronnie Stutter | ₺452.451 | ₺23.527.452 | 20 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Britt Assombalonga | ₺236.355 | ₺12.290.460 | 32 | Santrfor | Kongo - Kinşasa | HAZ 2026 | ||
| Adam Senior | ₺168.825 | ₺8.778.900 | 23 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Danny Collinge | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 27 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Diallang Jaiyesimi | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 27 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Dennis Adeniran | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 26 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Idris Kanu | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 25 | Kanat bek, kanat | Sierra Leone | HAZ 2026 | ||
| Kabongo Tshimanga | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 27 | Sol kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kane Smith | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 29 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Nnamdi Ofoborh | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 25 | Defansif orta saha | Nijerya | HAZ 2027 | ||
| Ollie Hawkins | ₺121.554 | ₺6.320.808 | 33 | Stoper, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Owen Evans | ₺121.554 | ₺6.320.808 | 28 | Kaleci | Galler | HAZ 2026 | ||
| Romoney Crichlow | ₺114.801 | ₺5.969.652 | 26 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Joe Kizzi | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 32 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Nikola Tavares | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 26 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Myles Kenlock | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 28 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mark Shelton | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 28 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Rhys Browne | ₺47.271 | ₺2.458.092 | 29 | Ofansif orta saha, santrfor | Antigua ve Barbuda | HAZ 2026 | ||
| Jack Howland | ₺37.817 | ₺1.966.474 | 18 | Sol bek, kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Bright Siaw | ₺33.090 | ₺1.720.664 | 18 | Sağ orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jack Blower | ₺27.687 | ₺1.439.740 | 18 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Patrick Matejko | ₺23.636 | ₺1.229.046 | 18 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Rohat Matyar | ₺22.285 | ₺1.158.815 | 20 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %44 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden.
Barnet - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Barnet League Two ortalaması · Barnet hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Barnet maaşları, 2026/27
Barnet kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Barnet kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺139.900.550 (haftada ₺2.690.395) ve kadro 23 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 23 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Barnet kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Barnet kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ronnie Stutter; haftada ₺452.451 alıyor.
Barnet kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Barnet kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺123.175 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺128.307. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Barnet hangi ligde oynuyor?
Barnet, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları



























