
Port Vale 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Joe Williams · ₺784.080 haftalık · Port Vale transferlerini gör
Kadrodaki 52 oyuncunun tamamının maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 23 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 7 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joe Williams | ₺784.080 | ₺40.772.160 | 28 | DM, AM C | İngiltere | ||
| George Hall | ₺339.768 | ₺17.667.936 | 20 | AM C | İngiltere | ||
| George Byers | ₺339.768 | ₺17.667.936 | 29 | DM | İskoçya | ||
| Jordan Gabriel | ₺333.234 | ₺17.328.168 | 26 | D/WB R | İngiltere | ||
| Kyle Dempsey | ₺326.700 | ₺16.988.400 | 29 | DM, AM C | İngiltere | ||
| Max Watters | ₺320.166 | ₺16.648.632 | 26 | ST | İngiltere | ||
| Modou Faal | ₺320.166 | ₺16.648.632 | 22 | ST | İngiltere | ||
| Ben Waine | ₺294.030 | ₺15.289.560 | 24 | AM L, ST | Yeni Zelanda | ||
| Cameron Humphreys | ₺287.496 | ₺14.949.792 | 26 | D C | İngiltere | ||
| Marko Maroši | ₺254.826 | ₺13.250.952 | 31 | GK | Slovakya | ||
| Tyreece Simpson | ₺235.224 | ₺12.231.648 | 23 | ST | Saint Kitts & Nevis | ||
| Ben Garrity | ₺228.690 | ₺11.891.880 | 28 | AM C | İngiltere | ||
| Connor Hall | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 32 | D C | İngiltere | ||
| Eli Campbell | ₺215.622 | ₺11.212.344 | 20 | D LC | İngiltere | ||
| Jackson Smith | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 23 | GK | İngiltere | ||
| Kyle John | ₺196.020 | ₺10.193.040 | 24 | D RLC | İngiltere | ||
| Liam Gordon | ₺196.020 | ₺10.193.040 | 26 | D/WB L | Guyana | ||
| Matthew Craig | ₺189.486 | ₺9.853.272 | 22 | DM | İskoçya | ||
| Marvin Johnson | ₺189.486 | ₺9.853.272 | 34 | D LC, AM L | İngiltere | ||
| Onel Hernández | ₺182.952 | ₺9.513.504 | 32 | AM RL | Küba | ||
| Ryan Croasdale | ₺176.418 | ₺9.173.736 | 30 | M C | İngiltere | ||
| Aaron McGowan | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 28 | D RC | İngiltere | ||
| Jasper Moon | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 24 | D C | İngiltere | ||
| Jaheim Headley | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 23 | D/WB/M L | İngiltere | ||
| Lewis Montsma | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 27 | D C | Hollanda | ||
| Oliver Lynch | ₺117.612 | ₺6.115.824 | 20 | ST | İngiltere | ||
| Rhys Walters | ₺111.078 | ₺5.776.056 | 19 | DM | İngiltere | ||
| Joseph Williams | ₺33.323 | ₺1.732.817 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Benjamin Ashall-Cody | ₺25.809 | ₺1.342.084 | 17 | D C, DM | İngiltere | ||
| Charlie Bussell | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | M C | İngiltere | ||
| Charlie Matthews | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 18 | D C | İngiltere | ||
| Clayton Malbon | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | WB R, AM RC | İngiltere | ||
| Dougie Blight | ₺24.503 | ₺1.274.130 | 16 | GK | İngiltere | ||
| Edward Lake | ₺23.849 | ₺1.240.153 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Georgie Jenkins | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 17 | ST | İngiltere | ||
| George Barker | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Josh Flemmings | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 19 | AM RL | İngiltere | ||
| John Mengi | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Jack Hodgkiss | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 18 | D R, DM | İngiltere | ||
| Joseph Hunter | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 17 | M C | İngiltere | ||
| Karl Agnero | ₺19.929 | ₺1.036.292 | 17 | M C | Kanada | ||
| Keaton Moseley | ₺19.929 | ₺1.036.292 | 17 | GK | İngiltere | ||
| Liam Brazier | ₺19.275 | ₺1.002.316 | 18 | AM RLC | İngiltere | ||
| Miracle Orisakwe | ₺18.622 | ₺968.339 | 17 | AM L, ST | İspanya | ||
| Marvin Owen | ₺18.622 | ₺968.339 | 17 | AM C | İngiltere | ||
| Oliver Fraser | ₺17.315 | ₺900.385 | 19 | D R | İngiltere | ||
| Oliver Cook | ₺17.315 | ₺900.385 | 18 | ST | İngiltere | ||
| Sagesse Yalala | ₺14.702 | ₺764.478 | 18 | D LC | İngiltere | ||
| Tom Scragg | ₺14.048 | ₺730.501 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Tomassi Wara | ₺14.048 | ₺730.501 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Theo Wilshaw | ₺14.048 | ₺730.501 | 18 | AM RL | İngiltere | ||
| Wesley Jose | ₺12.088 | ₺628.571 | 18 | DM | İngiltere | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %30 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 52 oyuncu üzerinden.
Port Vale - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Port Vale League Two ortalaması · Port Vale hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Port Vale maaşları, 2026/27
Port Vale kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Port Vale kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺371.400.401 (haftada ₺7.142.315) ve kadro 52 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 52 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Port Vale kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Port Vale kulübünün en çok kazanan oyuncusu Joe Williams; haftada ₺784.080 alıyor.
Port Vale kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Port Vale kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺254.238 kazanıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden. Medyan ₺222.156. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Port Vale hangi ligde oynuyor?
Port Vale, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları



















