SALARYSPORT
★ 0
Rotherham United crest

Rotherham United 2026/27 - oyuncu maaşları

League Two · en çok kazanan Paul Mullin · ₺718.520 haftalık · Rotherham United transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler

HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺6 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺311,3 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ40
TEKNİK DİREKTÖR ₺255B Matt Hamshaw
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺243B

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 7 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺504.597 · 8%
Defans
₺2.148.701 · 36%
Orta saha
₺860.591 · 14%
Forvetler
₺2.473.342 · 41%

Kadro maaşları

Rotherham United kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE BİTİŞ KARŞILAŞTIR
Paul Mullin
₺718.520
₺37.363.040 30 Santrfor İngiltere HAZ 2027
Tom Bradshaw
₺522.560
₺27.173.120 32 Ofansif orta saha, santrfor Galler HAZ 2026
Julian Eyestone
₺333.132
₺17.322.864 19 Kaleci Amerika Birleşik Devletleri HAZ 2031
Brandon Cover
₺293.940
₺15.284.880 21 Sağ bek, defansif orta saha Jamaika HAZ 2027
Ar'jany Martha
₺293.940
₺15.284.880 21 Sol kanat bek, kanat Curaçao HAZ 2028
Denzel Hall
₺287.408
₺14.945.216 24 Stoper Hollanda HAZ 2028
Jamal Baptiste
₺267.812
₺13.926.224 21 Stoper İngiltere HAZ 2028
Joe Rafferty
₺267.812
₺13.926.224 31 Stoper İrlanda HAZ 2026
Kian Spence
₺261.280
₺13.586.560 24 Defansif orta saha, ofansif orta saha İngiltere HAZ 2027
Klaidi Lolos
₺261.280
₺13.586.560 24 Ofansif orta saha, santrfor Yunanistan HAZ 2028
Aaron Nemane
₺228.620
₺11.888.240 27 Sağ kanat bek, sağ kanat İngiltere HAZ 2027
Daniel Gore
₺222.088
₺11.548.576 20 Defansif orta saha İngiltere HAZ 2026
Emmanuel Adegboyega
₺215.556
₺11.208.912 21 Stoper İrlanda HAZ 2027
Jamie Jellis
₺202.492
₺10.529.584 24 Ofansif orta saha İngiltere HAZ 2027
Marvin Kaleta
₺189.428
₺9.850.256 20 Sağ bek İngiltere HAZ 2027
Ossama Ashley
₺182.896
₺9.510.592 24 Defansif orta saha İngiltere HAZ 2026
Fábio Tavares
₺150.236
₺7.812.272 24 Kanat, santrfor İngiltere HAZ 2026
Gabriele Biancheri
₺143.704
₺7.472.608 18 Sol kanat, santrfor Galler HAZ 2027
Josh Austerfield
₺137.172
₺7.132.944 23 Stoper, defansif orta saha İngiltere HAZ 2026
Lenny Agbaire
₺130.640
₺6.793.280 20 Stoper İskoçya HAZ 2028
Ted Cann
₺104.512
₺5.434.624 24 Kaleci İngiltere HAZ 2027
Sonny Aljofree
₺104.512
₺5.434.624 20 Stoper İngiltere HAZ 2027
Hamish Douglas
₺47.684
₺2.479.547 20 Stoper, defansif orta saha İngiltere HAZ 2027
Ewan Otoo
₺43.111
₺2.241.782 22 Stoper, defansif orta saha, merkez orta saha İskoçya MAY 2026
Kieran Ngwenya
₺39.192
₺2.037.984 22 Stoper Malavi MAY 2026
George Sebine
₺32.007
₺1.664.354 18 Santrfor İngiltere HAZ 2026
Cohen Lee
₺31.354
₺1.630.387 18 Defansif orta saha İngiltere HAZ 2026
George Giwa
₺28.741
₺1.494.522 18 Santrfor İngiltere HAZ 2026
Ben Childs
₺25.801
₺1.341.673 16 Kaleci İngiltere HAZ 2027
Ben Scothern
₺25.801
₺1.341.673 17 Stoper İngiltere HAZ 2026
Cairo Hazell
₺25.148
₺1.307.706 16 Sol bek İngiltere HAZ 2026
Harrison Duncan
₺21.882
₺1.137.874 17 Stoper İngiltere HAZ 2026
Hayden Blow
₺21.882
₺1.137.874 17 Kaleci İngiltere HAZ 2026
Harry Tchekwa
₺21.882
₺1.137.874 16 Santrfor İngiltere HAZ 2026
Louis Bassett
₺19.269
₺1.002.009 17 Kaleci İngiltere HAZ 2026
Max Truswell
₺18.616
₺968.042 17 Sağ bek İngiltere HAZ 2026
Morgan Clarke
₺18.616
₺968.042 16 Merkez orta saha İngiltere HAZ 2027
Micah Lewens
₺18.616
₺968.042 17 Sağ bek İngiltere HAZ 2026
Tobey Downing
₺14.044
₺730.278 16 Merkez orta saha İngiltere HAZ 2027
Tom Renshaw
₺14.044
₺730.278 17 Stoper İngiltere HAZ 2026

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺719B ₺474B ₺237B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
18
₺65B altı
8%
2
₺65B-₺131B
3%
17
₺131B-₺327B
62%
2
₺327B-₺653B
14%
1
₺653B-₺1,6 Mn
12%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %36 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 40 oyuncu üzerinden.

Rotherham United - League Two karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Defans 6
₺167B + 9%
Orta saha 4
₺156B -7%
Forvetler 7
₺335B + 74%

Rotherham United League Two ortalaması · Rotherham United 3 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
20 oyuncu
2027
14 oyuncu
2028
5 oyuncu
2031
1 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

Rotherham United maaşları, 2026/27

Rotherham United kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

Rotherham United kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺311.336.022 (haftada ₺5.987.231) ve kadro 40 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 40 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.

Rotherham United kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

Rotherham United kulübünün en çok kazanan oyuncusu Paul Mullin; haftada ₺718.520 alıyor.

Rotherham United kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

Rotherham United kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺243.382 kazanıyor; maaşı elimizde olan 14 oyuncu üzerinden. Medyan ₺215.556. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

Rotherham United hangi ligde oynuyor?

Rotherham United, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.

Benzer maaş bütçesine sahip kulüpler

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.