
Northampton Town 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Jake Evans · ₺529.254 haftalık · Northampton Town transferlerini gör
Kadrodaki 43 oyuncunun tamamının maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 17 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 9 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jake Evans | ₺529.254 | ₺27.521.208 | 16 | AM RLC, F C | İngiltere | ||
| Lee Evans | ₺326.700 | ₺16.988.400 | 30 | DM | Galler | ||
| Conor McCarthy | ₺287.496 | ₺14.949.792 | 27 | D C | İrlanda | ||
| Elliott Moore | ₺280.962 | ₺14.610.024 | 28 | D C | İngiltere | ||
| Jon Guthrie | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 32 | D C | İngiltere | ||
| Liam Shaw | ₺261.360 | ₺13.590.720 | 24 | DM | İngiltere | ||
| Tyrese Fornah | ₺235.224 | ₺12.231.648 | 25 | DM, AM C | Sierra Leone | ||
| Sam Hoskins | ₺235.224 | ₺12.231.648 | 32 | D/WB R, AM RLC, F C | İngiltere | ||
| Connor Lemonheigh-Evans | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 28 | DM | Galler | ||
| Elliott List | ₺215.622 | ₺11.212.344 | 28 | AM RLC, F C | İngiltere | ||
| Jack Burroughs | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 24 | D/WB RL | İskoçya | ||
| Matty Warhurst | ₺189.486 | ₺9.853.272 | 18 | AM R, ST | İngiltere | ||
| Harvey Saunders | ₺143.748 | ₺7.474.896 | 27 | AM L, ST | İngiltere | ||
| Janoi Donacien | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 31 | D RLC | Saint Lucia | ||
| James Maxwell | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 23 | D/WB/AM L | İskoçya | ||
| Logan Briggs | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 20 | AM RLC | Galler | ||
| Ross Fitzsimons | ₺111.078 | ₺5.776.056 | 31 | GK | İrlanda | ||
| Ben Hammond | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 20 | D C | Galler | ||
| Jack Perkins | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 21 | D/WB L, DM, AM C | İngiltere | ||
| Joe Wormleighton | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 21 | D/WB RL | İngiltere | ||
| Zach Jeacock | ₺65.340 | ₺3.397.680 | 24 | GK | İngiltere | ||
| Kamarai Swyer | ₺65.340 | ₺3.397.680 | 22 | AM RL, ST | İngiltere | ||
| Max Dyche | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 22 | D C | İngiltere | ||
| Michael Forbes | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 21 | D LC | Kuzey İrlanda | ||
| James Dadge | ₺33.323 | ₺1.732.817 | 20 | GK | İngiltere | ||
| Cooper Clark | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | D C | İngiltere | ||
| Neo Dobson | ₺24.176 | ₺1.257.142 | 18 | ST | İngiltere | ||
| Elliot Smith | ₺23.849 | ₺1.240.153 | 17 | GK | İngiltere | ||
| Freddie Findlay | ₺23.196 | ₺1.206.176 | 17 | D/WB L, DM | İngiltere | ||
| Fran Obiagwu | ₺23.196 | ₺1.206.176 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Filip Opiela | ₺23.196 | ₺1.206.176 | 16 | D/WB/AM L | İngiltere | ||
| Garvey Reynolds | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 16 | D/WB R, DM | İngiltere | ||
| George Daldy | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 17 | DM | İngiltere | ||
| Harry Stephenson | ₺21.889 | ₺1.138.223 | 16 | ST | İngiltere | ||
| Jamie Morrison | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 16 | GK | İngiltere | ||
| Joziah Barnett | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 16 | AM RL, ST | İngiltere | ||
| Jozef Baxter | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Jason Okunnu | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 17 | D/WB R, AM RL, ST | İngiltere | ||
| Mateo Moon-Arnaez | ₺18.622 | ₺968.339 | 16 | D C, DM, AM C | İngiltere | ||
| Olly Campbell | ₺17.315 | ₺900.385 | 16 | AM C | İngiltere | ||
| Ollie Evans | ₺17.315 | ₺900.385 | 17 | AM/F C | İngiltere | ||
| Raff Oliveti | ₺15.355 | ₺798.455 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Taila Chonya | ₺14.048 | ₺730.501 | 16 | AM RL, ST | İngiltere | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %35 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 43 oyuncu üzerinden.
Northampton Town - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Northampton Town League Two ortalaması · Northampton Town 4 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Northampton Town maaşları, 2026/27
Northampton Town kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Northampton Town kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺250.222.144 (haftada ₺4.811.964) ve kadro 43 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 43 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Northampton Town kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Northampton Town kulübünün en çok kazanan oyuncusu Jake Evans; haftada ₺529.254 alıyor.
Northampton Town kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Northampton Town kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺191.381 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺215.622. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Northampton Town hangi ligde oynuyor?
Northampton Town, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları



















