
Fleetwood Town 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Andy Cannon · ₺574.005 haftalık · Fleetwood Town transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy Cannon | ₺574.005 | ₺29.848.260 | 29 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ethan Ennis | ₺290.379 | ₺15.099.708 | 20 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Harrison Neal | ₺283.626 | ₺14.748.552 | 24 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Danny Andrew | ₺229.602 | ₺11.939.304 | 34 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jake Batty | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 20 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Mark Helm | ₺195.837 | ₺10.183.524 | 23 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Rhys Bennett | ₺182.331 | ₺9.481.212 | 21 | Stoper | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Ched Evans | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 36 | Santrfor | Galler | HAZ 2026 | ||
| Jay Lynch | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 32 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kane Thompson-Sommers | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 24 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Shaun Rooney | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 28 | Sağ bek | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Will Davies | ₺94.542 | ₺4.916.184 | 26 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Lewis McCann | ₺67.530 | ₺3.511.560 | 24 | Sol kanat bek, sol kanat, santrfor | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Kayden Hughes | ₺67.530 | ₺3.511.560 | 19 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Finley Potter | ₺57.401 | ₺2.984.826 | 21 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Nathan Pond | ₺45.245 | ₺2.352.745 | 40 | Stoper | Montserrat | - | ||
| James Pradic | ₺34.440 | ₺1.790.896 | 20 | Kaleci | Galler | HAZ 2026 | ||
| Conor Haughey | ₺32.414 | ₺1.685.549 | 18 | Stoper, defansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Crispin McLean | ₺32.414 | ₺1.685.549 | 18 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Zak Littler | ₺30.389 | ₺1.580.202 | 20 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Alessio Ruocco | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Adham Slater | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Alfie Wright | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Liam Roberts | ₺26.337 | ₺1.369.508 | 18 | Sol kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Calum Warbrick | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Chris Parton | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Cameron Graham | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Mikey Lane | ₺25.661 | ₺1.334.393 | 18 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| David Animasaun | ₺25.324 | ₺1.316.835 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ellis Dunne | ₺24.648 | ₺1.281.719 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Oliver Bellizia | ₺24.311 | ₺1.264.162 | 18 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Finley Haselden | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 16 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Fawaz Junaid | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harrison Buckley | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Raffaele Cirino | ₺22.285 | ₺1.158.815 | 18 | Sağ bek | Montserrat | HAZ 2026 | ||
| Jensen Stansfield | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 17 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Thomas Bentley-Waite | ₺20.934 | ₺1.088.584 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kai Cherry | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mathis Bamba | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Matty English | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Pele Smith | ₺17.220 | ₺895.448 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Rylee Wilkinson | ₺15.870 | ₺825.217 | 17 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Sam Kendrick | ₺15.194 | ₺790.101 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Zak O'Sullivan | ₺14.586 | ₺758.497 | 18 | Santrfor | İrlanda | KAS 2027 | ||
| Calum Costello | ₺14.586 | ₺758.497 | 19 | Ofansif orta saha, santrfor | İrlanda | KAS 2027 | ||
| Ronan Coughlan | ₺6.753 | ₺351.156 | 28 | Santrfor | İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Elidon O'Boyle | - | - | 18 | Santrfor | Arnavutluk | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %45 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 46 oyuncu üzerinden.
Fleetwood Town - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Fleetwood Town League Two ortalaması · Fleetwood Town 3 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Fleetwood Town maaşları, 2026/27
Fleetwood Town kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Fleetwood Town kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺184.012.767 (haftada ₺3.538.707) ve kadro 47 oyuncudan oluşuyor. 47 oyuncudan 46 tanesinin maaşı elimizde.
Fleetwood Town kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Fleetwood Town kulübünün en çok kazanan oyuncusu Andy Cannon; haftada ₺574.005 alıyor.
Fleetwood Town kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Fleetwood Town kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺170.378 kazanıyor; maaşı elimizde olan 12 oyuncu üzerinden. Medyan ₺138.437. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Fleetwood Town hangi ligde oynuyor?
Fleetwood Town, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları
































