League Two oyuncu maaşları
Takip ettiğimiz 24 League Two kulübü haftada toplam ₺94.072.742 ödüyor. En çok kazanan Andreas Weimann, haftalık ₺1.045.440.
Kulüplere göre maaş bütçesi
Oyuncu maaşlarına yapılan toplam haftalık harcama
League Two liginde en çok kazananlar
En çok kazanan 10 oyuncu, ligin maaş bütçesinin %7’ini alıyor
League Two oyuncusu gerçekte ne kazanıyor
Kadro listelerindeki 960 oyuncudan, maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri 404 oyuncunun haftalık maaşı
Kapsanan 404 oyuncuda haftalık medyan ₺147.015, ortalama ise ₺164.591.
Her mevki ne kazanıyor
Maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri oyuncularda ortalama haftalık maaş ve maaş bütçesindeki pay
En çok kazanılan yıllar
Yaş aralığına göre ortalama haftalık maaş
League Two oyuncuları nereden geliyor
Ligdeki en yaygın on uyruk
Bütün League Two kulüpleri
Maaş bütçesi, kadro genişliği ve en çok kazanan. Sıralamak için bir başlığa tıklayın.
| KULÜP | HAFTALIK BÜTÇE | YILLIK BÜTÇE | ORTALAMA 22+ | KADRO | EN ÇOK KAZANAN | MAAŞ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | ₺7.429.485 | ₺386.333.204 | ₺230.258 | 57 | Macaulay Langstaff | ₺653.400 |
| | ₺7.142.315 | ₺371.400.401 | ₺254.238 | 52 | Joe Williams | ₺784.080 |
| | ₺5.779.976 | ₺300.558.773 | ₺242.085 | 41 | Paul Mullin | ₺718.740 |
| | ₺5.134.417 | ₺266.989.694 | ₺187.330 | 47 | Reiss Russell-Denny | ₺372.438 |
| | ₺4.811.964 | ₺250.222.144 | ₺191.381 | 43 | Jake Evans | ₺529.254 |
| | ₺4.423.518 | ₺230.022.936 | ₺183.801 | 43 | Ollie Palmer | ₺313.632 |
| | ₺4.004.035 | ₺208.209.830 | ₺208.631 | 34 | Andreas Weimann | ₺1.045.440 |
| | ₺3.864.861 | ₺200.972.772 | ₺139.893 | 53 | Jack Payne | ₺267.894 |
| | ₺3.862.574 | ₺200.853.853 | ₺113.888 | 33 | Nils Ramming | ₺516.186 |
| Chesterfield | ₺3.842.972 | ₺199.834.549 | ₺188.310 | 38 | Dylan Duffy | ₺287.496 |
| | ₺3.809.453 | ₺198.091.539 | ₺174.262 | 49 | Andy Cannon | ₺555.390 |
| | ₺3.772.732 | ₺196.182.043 | ₺156.359 | 28 | Will Vaulks | ₺483.516 |
| | ₺3.668.188 | ₺190.745.755 | ₺144.271 | 32 | Pele Arganese-McDermott | ₺248.292 |
| | ₺3.474.455 | ₺180.671.634 | ₺180.796 | 39 | Will Goodwin | ₺287.496 |
| | ₺3.460.080 | ₺179.924.144 | ₺169.296 | 44 | Matthew Cox | ₺516.186 |
| | ₺3.421.529 | ₺177.919.513 | ₺167.140 | 43 | Carlos Mendes Gomes | ₺483.516 |
| | ₺3.204.927 | ₺166.656.204 | ₺139.566 | 40 | Andy Cook | ₺359.370 |
| | ₺3.069.347 | ₺159.606.018 | ₺111.078 | 40 | Calum Kavanagh | ₺222.156 |
| York City | ₺3.005.967 | ₺156.310.268 | ₺132.510 | 41 | Hiram Boateng | ₺274.428 |
| | ₺2.789.691 | ₺145.063.948 | ₺163.350 | 43 | Charlie McNeill | ₺352.836 |
| | ₺2.700.829 | ₺140.443.103 | ₺110.947 | 27 | Joe Anderson | ₺267.894 |
| Barnet | ₺2.603.146 | ₺135.363.571 | ₺119.180 | 23 | Ronnie Stutter | ₺437.778 |
| | ₺2.588.117 | ₺134.582.105 | ₺119.049 | 39 | Alex Pattison | ₺294.030 |
| | ₺2.208.165 | ₺114.824.596 | ₺98.533 | 31 | Christian Doidge | ₺222.156 |
Sık sorulan sorular
League Two maaşları
League Two liginin toplam maaş bütçesi ne kadar?
Takip ettiğimiz 24 League Two kulübü, 960 oyuncuya haftada toplam ₺94.072.742, yılda ₺4.891.782.599 ödüyor.
League Two liginde en çok kazanan oyuncu kim?
Cheltenham Town kulübünden Andreas Weimann, haftalık ₺1.045.440 — yılda ₺54.362.880.
Hangi League Two kulübünün maaş bütçesi en yüksek?
Salford City, 57 oyuncu için haftada ₺7.429.485.
League Two liginde ortalama maaş ne kadar?
Maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri 404 oyuncuda haftalık ₺164.591. Medyan ₺147.015.




















