Zarobki zawodników — League Two
24 klubów League Two, które śledzimy, płaci łącznie 7 270 697 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Andreas Weimann — 80 800 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — League Two
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 7% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik League Two
Tygodniowe zarobki 404 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 960 w kadrach
Mediana 11 363 zł tygodniowo wobec średniej 12 721 zł, na 404 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy League Two
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby League Two
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 574 210 zł | 29 858 933 zł | 17 796 zł | 57 | Macaulay Langstaff | 50 500 zł |
| | 552 016 zł | 28 704 806 zł | 19 650 zł | 52 | Joe Williams | 60 600 zł |
| | 446 723 zł | 23 229 596 zł | 18 710 zł | 41 | Paul Mullin | 55 550 zł |
| | 396 829 zł | 20 635 108 zł | 14 478 zł | 47 | Reiss Russell-Denny | 28 785 zł |
| | 371 907 zł | 19 339 177 zł | 14 791 zł | 43 | Jake Evans | 40 905 zł |
| | 341 885 zł | 17 778 020 zł | 14 206 zł | 43 | Ollie Palmer | 24 240 zł |
| | 309 464 zł | 16 092 128 zł | 16 125 zł | 34 | Andreas Weimann | 80 800 zł |
| | 298 708 zł | 15 532 790 zł | 10 812 zł | 53 | Jack Payne | 20 705 zł |
| | 298 531 zł | 15 523 599 zł | 8802 zł | 33 | Nils Ramming | 39 895 zł |
| Chesterfield | 297 016 zł | 15 444 819 zł | 14 554 zł | 38 | Dylan Duffy | 22 220 zł |
| | 294 425 zł | 15 310 105 zł | 13 468 zł | 49 | Andy Cannon | 42 925 zł |
| | 291 587 zł | 15 162 524 zł | 12 085 zł | 28 | Will Vaulks | 37 370 zł |
| | 283 507 zł | 14 742 364 zł | 11 150 zł | 32 | Pele Arganese-McDermott | 19 190 zł |
| | 268 534 zł | 13 963 755 zł | 13 973 zł | 39 | Will Goodwin | 22 220 zł |
| | 267 423 zł | 13 905 983 zł | 13 085 zł | 44 | Matthew Cox | 39 895 zł |
| | 264 443 zł | 13 751 049 zł | 12 918 zł | 43 | Carlos Mendes Gomes | 37 370 zł |
| | 247 703 zł | 12 880 530 zł | 10 787 zł | 40 | Andy Cook | 27 775 zł |
| | 237 224 zł | 12 335 635 zł | 8585 zł | 40 | Calum Kavanagh | 17 170 zł |
| York City | 232 325 zł | 12 080 913 zł | 10 241 zł | 41 | Hiram Boateng | 21 210 zł |
| | 215 610 zł | 11 211 707 zł | 12 625 zł | 43 | Charlie McNeill | 27 270 zł |
| | 208 742 zł | 10 854 571 zł | 8575 zł | 27 | Joe Anderson | 20 705 zł |
| Barnet | 201 192 zł | 10 461 984 zł | 9211 zł | 23 | Ronnie Stutter | 33 835 zł |
| | 200 031 zł | 10 401 586 zł | 9201 zł | 39 | Alex Pattison | 22 725 zł |
| | 170 665 zł | 8 874 567 zł | 7615 zł | 31 | Christian Doidge | 17 170 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — League Two
Jaki jest łączny budżet płacowy League Two?
24 klubów League Two, które śledzimy, płaci łącznie 7 270 697 zł tygodniowo, czyli 378 076 249 zł rocznie, na 960 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w League Two?
Andreas Weimann z klubu Cheltenham Town — 80 800 zł tygodniowo, czyli 4 201 600 zł rocznie.
Który klub League Two ma największy budżet płacowy?
Salford City — 574 210 zł tygodniowo na 57 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w League Two?
12 721 zł tygodniowo na 404 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 11 363 zł.




















