York City 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Hiram Boateng z pensją 21 630 zł tygodniowo · zobacz transfery York City · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiram Boateng | 21 630 zł | 1 124 760 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jovan Malcolm | 15 965 zł | 830 180 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alex Newby | 12 875 zł | 669 500 zł | 29 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ashley Palmer | 12 875 zł | 669 500 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alex Hunt | 12 875 zł | 669 500 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2029 | ||
| Joe Felix | 10 815 zł | 562 380 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Jeff King | 10 815 zł | 562 380 zł | 29 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Grey | 10 815 zł | 562 380 zł | 22 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2028 | ||
| Josh Stones | 10 815 zł | 562 380 zł | 21 | Napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Mark Kitching | 9785 zł | 508 820 zł | 29 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ollie Pearce | 9270 zł | 482 040 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Ollie Banks | 9270 zł | 482 040 zł | 32 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Ben Brookes | 7725 zł | 401 700 zł | 24 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| George Sykes-Kenworthy | 4326 zł | 224 952 zł | 25 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ryan Fallowfield | 4275 zł | 222 274 zł | 29 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Craig Hewitt | 4017 zł | 208 884 zł | 21 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Frankie Maguire | 3348 zł | 174 070 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Adam Tweed | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ben Farrar | 2034 zł | 105 781 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Brad Silvester | 2034 zł | 105 781 zł | 17 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Campbell White | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Dominic Zubrickas | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Bramkarz | Łotwa | CZE 2027 | ||
| Donny Day | 1931 zł | 100 425 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Eddie Kettlewell | 1880 zł | 97 747 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ethan Stiver | 1880 zł | 97 747 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Kanada | CZE 2027 | ||
| Greg Baker | 1777 zł | 92 391 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jake Roberts | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Binns | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lucas Russell | 1519 zł | 79 001 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lincon Newall | 1519 zł | 79 001 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lewis Beadle | 1519 zł | 79 001 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Michael Kydd | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Prawy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Ollie Belleh | 1365 zł | 70 967 zł | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Oz Shaw | 1365 zł | 70 967 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sutton Greening | 1159 zł | 60 255 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tom Hewson | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ed Campbell-Baldwin | - | - | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 37% budżetu płacowego, spośród 36 zawodników, których zarobki znamy.
York City na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
York City średnia League Two · York City płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki York City, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu York City w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu York City w sezonie 2026/27 wynosi 10 571 405 zł rocznie (203 296 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 37 zawodników. Mamy zarobki 36 z 37 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie York City?
Hiram Boateng jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu York City — 21 630 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu York City?
Zawodnik klubu York City w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 10 444 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 815 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra York City?
York City gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two



























