
Virtus Entella 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Ahmad Benali z pensją 37 875 zł tygodniowo · zobacz transfery Virtus Entella
Mamy zarobki 26 z 43 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ahmad Benali | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 33 | DM | Libia | ||
| Andrea Tiritiello | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 30 | D C | Włochy | ||
| Andrea Franzoni | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 28 | AM RC | Włochy | ||
| Stefano Di Mario | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 20 | D/WB L | Włochy | ||
| Davide Bariti | 22 220 zł | 1 155 440 zł | 33 | AM RL | Włochy | ||
| Giacomo Corona | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 21 | ST | Włochy | ||
| Luigi Cuppone | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 27 | AM/F C | Włochy | ||
| Leonardo Benedetti | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 25 | DM | Włochy | ||
| Francesco Mezzoni | 16 665 zł | 866 580 zł | 25 | D/WB/M R | Włochy | ||
| Nermin Karic | 14 645 zł | 761 540 zł | 25 | AM RC | Szwecja | ||
| Riccardo Turicchia | 13 635 zł | 709 020 zł | 22 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Bernat Guiu | 12 625 zł | 656 500 zł | 24 | AM R, ST | Hiszpania | ||
| Ivan Marconi | 10 605 zł | 551 460 zł | 35 | D LC | Włochy | ||
| Luca Parodi | 10 100 zł | 525 200 zł | 30 | D RC | Włochy | ||
| Niccolò Squizzato | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | DM | Włochy | ||
| Mattia Tirelli | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | AM RL, ST | Włochy | ||
| Simone Colombi | 8080 zł | 420 160 zł | 34 | GK | Włochy | ||
| Federico Del Frate | 6565 zł | 341 380 zł | 29 | GK | Włochy | ||
| Ernesto Matteazzi | 4787 zł | 248 945 zł | 20 | M C | Włochy | ||
| Mattia Alborghetti | 4747 zł | 246 844 zł | 26 | D RLC | Włochy | ||
| Fausto Salicioni | 2813 zł | 146 268 zł | 19 | ST | San Marino | ||
| Abdulai Embaló | 2772 zł | 144 167 zł | 20 | ST | Luksemburg | ||
| Fabio Mele | 1333 zł | 69 326 zł | 17 | D C | Włochy | ||
| Pedro Dayan Neves | 949 zł | 49 369 zł | 17 | DM | Brazylia | ||
| Emanuele Riolfi | 949 zł | 49 369 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Elia Giovannetti | 848 zł | 44 117 zł | 19 | D C | Włochy | ||
| Filippo Ballerini | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Michele Sanguineti | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Deividas Lukas | - | - | 17 | DM | Litwa | ||
| Francesco Pio Maioli | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Mattia Venturini | - | - | 16 | AM L, ST | Włochy | ||
| Luigi Pedaci | - | - | 18 | ST | Włochy | ||
| Davide Marchetti | - | - | 18 | D C | Włochy | ||
| Tommaso Cargiolli | - | - | 18 | DM | Włochy | ||
| Matteo Silvano | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Antonio Badini | - | - | 15 | D C | Włochy | ||
| Matteo Carbone | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Federico Conte | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Chris Saia | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Tommaso Annoni | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Maurizio Demme | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Mattia Basso Ricci | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Andrea Traniello | - | - | 18 | AM R | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
Virtus Entella na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Virtus Entella średnia Serie B · Virtus Entella płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Virtus Entella, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Virtus Entella w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Virtus Entella w sezonie 2026/27 wynosi 17 778 545 zł rocznie (341 895 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 43 zawodników. Mamy zarobki 26 z 43 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Virtus Entella?
Ahmad Benali jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Virtus Entella — 37 875 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Virtus Entella?
Zawodnik klubu Virtus Entella w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 16 645 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 635 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Virtus Entella?
Virtus Entella gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B
















