
Virtus Entella 2026/27 - oyuncu maaşları
Serie B · en çok kazanan Ahmad Benali · ₺490.050 haftalık · Virtus Entella transferlerini gör
43 oyuncudan 26 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 17 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 2 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ahmad Benali | ₺490.050 | ₺25.482.600 | 33 | DM | Libya | ||
| Andrea Tiritiello | ₺424.710 | ₺22.084.920 | 30 | D C | İtalya | ||
| Andrea Franzoni | ₺424.710 | ₺22.084.920 | 28 | AM RC | İtalya | ||
| Stefano Di Mario | ₺300.564 | ₺15.629.328 | 20 | D/WB L | İtalya | ||
| Davide Bariti | ₺287.496 | ₺14.949.792 | 33 | AM RL | İtalya | ||
| Giacomo Corona | ₺274.428 | ₺14.270.256 | 21 | ST | İtalya | ||
| Luigi Cuppone | ₺261.360 | ₺13.590.720 | 27 | AM/F C | İtalya | ||
| Leonardo Benedetti | ₺261.360 | ₺13.590.720 | 25 | DM | İtalya | ||
| Francesco Mezzoni | ₺215.622 | ₺11.212.344 | 25 | D/WB/M R | İtalya | ||
| Nermin Karic | ₺189.486 | ₺9.853.272 | 25 | AM RC | İsveç | ||
| Riccardo Turicchia | ₺176.418 | ₺9.173.736 | 22 | D/WB/M L | İtalya | ||
| Bernat Guiu | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 24 | AM R, ST | İspanya | ||
| Ivan Marconi | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 35 | D LC | İtalya | ||
| Luca Parodi | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 30 | D RC | İtalya | ||
| Niccolò Squizzato | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 23 | DM | İtalya | ||
| Mattia Tirelli | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 23 | AM RL, ST | İtalya | ||
| Simone Colombi | ₺104.544 | ₺5.436.288 | 34 | GK | İtalya | ||
| Federico Del Frate | ₺84.942 | ₺4.416.984 | 29 | GK | İtalya | ||
| Ernesto Matteazzi | ₺61.942 | ₺3.221.001 | 20 | M C | İtalya | ||
| Mattia Alborghetti | ₺61.420 | ₺3.193.819 | 26 | D RLC | İtalya | ||
| Fausto Salicioni | ₺36.394 | ₺1.892.508 | 19 | ST | San Marino | ||
| Abdulai Embaló | ₺35.872 | ₺1.865.326 | 20 | ST | Lüksemburg | ||
| Fabio Mele | ₺17.250 | ₺896.988 | 17 | D C | İtalya | ||
| Pedro Dayan Neves | ₺12.284 | ₺638.764 | 17 | DM | Brezilya | ||
| Emanuele Riolfi | ₺12.284 | ₺638.764 | 18 | ST | İtalya | ||
| Elia Giovannetti | ₺10.977 | ₺570.810 | 19 | D C | İtalya | ||
| Filippo Ballerini | - | - | 16 | M C | İtalya | ||
| Michele Sanguineti | - | - | 17 | GK | İtalya | ||
| Deividas Lukas | - | - | 17 | DM | Litvanya | ||
| Francesco Pio Maioli | - | - | 17 | GK | İtalya | ||
| Mattia Venturini | - | - | 16 | AM L, ST | İtalya | ||
| Luigi Pedaci | - | - | 18 | ST | İtalya | ||
| Davide Marchetti | - | - | 18 | D C | İtalya | ||
| Tommaso Cargiolli | - | - | 18 | DM | İtalya | ||
| Matteo Silvano | - | - | 17 | D C | İtalya | ||
| Antonio Badini | - | - | 15 | D C | İtalya | ||
| Matteo Carbone | - | - | 17 | ST | İtalya | ||
| Federico Conte | - | - | 17 | M C | İtalya | ||
| Chris Saia | - | - | 17 | ST | İtalya | ||
| Tommaso Annoni | - | - | 17 | M C | İtalya | ||
| Maurizio Demme | - | - | 17 | ST | İtalya | ||
| Mattia Basso Ricci | - | - | 16 | D C | İtalya | ||
| Andrea Traniello | - | - | 18 | AM R | İtalya | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %44 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 26 oyuncu üzerinden.
Virtus Entella - Serie B karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Virtus Entella Serie B ortalaması · Virtus Entella hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Virtus Entella maaşları, 2026/27
Virtus Entella kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Virtus Entella kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺230.029.731 (haftada ₺4.423.649) ve kadro 43 oyuncudan oluşuyor. 43 oyuncudan 26 tanesinin maaşı elimizde.
Virtus Entella kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Virtus Entella kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ahmad Benali; haftada ₺490.050 alıyor.
Virtus Entella kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Virtus Entella kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺215.361 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺176.418. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Virtus Entella hangi ligde oynuyor?
Virtus Entella, Serie B liginde oynuyor. Serie B, İtalya futbol liglerinin 2. seviyesidir.
Diğer Serie B takımları
















