
Benevento 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Nicolas Viola z pensją 118 450 zł tygodniowo · zobacz transfery Benevento · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolas Viola | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 30 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| David Okereke | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 27 | Skrzydłowy, napastnik | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Leonardo Sernicola | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 27 | Boczny obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Mattia Maita | 45 835 zł | 2 383 420 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Stefano Scognamillo | 44 290 zł | 2 303 080 zł | 31 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Gianmarco Vannucchi | 42 230 zł | 2 195 960 zł | 29 | Bramkarz | Włochy | CZE 2027 | ||
| Giacomo Ricci | 42 230 zł | 2 195 960 zł | 28 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Francesco Salvemini | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 28 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Raffaele Celia | 24 205 zł | 1 258 660 zł | 26 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Simone Verdi | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 33 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Christian Kouan | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Davide Lamesta | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Luigi Cherubini | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Mattia Mannini | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 19 | Boczny obrońca, środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Marco Tumminello | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 26 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Angelo Talia | 18 025 zł | 937 300 zł | 22 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Antonio Prisco | 18 025 zł | 937 300 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Christian Dalle Mura | 17 510 zł | 910 520 zł | 23 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Edoardo Pierozzi | 16 995 zł | 883 740 zł | 23 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Luca Caldirola | 15 450 zł | 803 400 zł | 34 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Pietro Saio | 14 420 zł | 749 840 zł | 21 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Pier Luigi Simonetti | 14 420 zł | 749 840 zł | 24 | Prawy obrońca, ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Cy Goddard | 12 360 zł | 642 720 zł | 23 | Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | - | ||
| Guglielmo Mignani | 11 330 zł | 589 160 zł | 22 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Pietro Beruatto | 9270 zł | 482 040 zł | 26 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Manuel Esposito | 2735 zł | 142 202 zł | 20 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Cristian Maikel Festino | 2673 zł | 138 988 zł | 19 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Matteo Donatiello | 2158 zł | 112 208 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Pietro Miranda | 2003 zł | 104 174 zł | 18 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Raffaele Romano | 1900 zł | 98 818 zł | 20 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Vincenzo Pellegrino | 1694 zł | 88 106 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Giuseppe Delle Curti | 1200 zł | 62 397 zł | 18 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Włochy | - | ||
| Francesco Puca | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Włochy | CZE 2027 | ||
| Diego Verdicchio | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Bramkarz | Włochy | CZE 2027 | ||
| Cristian Squillante | 675 zł | 35 082 zł | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Victor Nonga | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Salvatore Borrelli | 675 zł | 35 082 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Carmine Diez | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Francesco Pio Errico | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Giuseppe Cerulo | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Valerio Luongo | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Francesco Mandato | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Francesco Milucci | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Vincenzo Battista | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Włochy | CZE 2028 | ||
| Ivan Vivolo | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Vincenzo Cammarota | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Gennaro Scarpitella | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Włochy | CZE 2028 | ||
| Andrea Scalici | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Matteo Del Gaudio | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Antonino Infante | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Armando Iuliano | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Włochy | CZE 2028 | ||
| Massimo Catiello | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Enrico Formicola | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Giancarlo Soprano | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Andrea Cerbone | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Włochy | CZE 2028 | ||
| Domenico Matrone | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Davide Manuzzi | - | - | 16 | Lewy obrońca | Włochy | - | ||
| Angelo D'Ambrosio | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Mattia Suppa | - | - | 18 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Marcel Kwete | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Marco Giugliano | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Filippo Grilli | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 38 zawodników, których zarobki znamy.
Benevento na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Benevento średnia Serie B · Benevento płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Benevento, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Benevento w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Benevento w sezonie 2026/27 wynosi 40 806 025 zł rocznie (784 731 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 62 zawodników. Mamy zarobki 38 z 62 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Benevento?
Nicolas Viola jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Benevento — 118 450 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Benevento?
Zawodnik klubu Benevento w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 33 012 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 22 660 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Benevento?
Benevento gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B


























