
Modena F.C. 2018 S.R.L 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Giuseppe Caso z pensją 66 950 zł tygodniowo · zobacz transfery Modena F.C. 2018 S.R.L · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giuseppe Caso | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Simone Santoro | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Paulo Azzi | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 30 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Francesco Zampano | 47 895 zł | 2 490 540 zł | 31 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Francesco Folino | 47 895 zł | 2 490 540 zł | 23 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Gastón Brugman | 37 080 zł | 1 928 160 zł | 32 | Defensywny pomocnik | Urugwaj | CZE 2026 | ||
| Leandro Chichizola | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 35 | Bramkarz | Argentyna | CZE 2027 | ||
| Davide Adorni | 32 960 zł | 1 713 920 zł | 32 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Giuseppe Ambrosino | 31 930 zł | 1 660 360 zł | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Włochy | CZE 2030 | ||
| Pedro Mendes | 29 870 zł | 1 553 240 zł | 25 | Napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Giacomo Olzer | 21 630 zł | 1 124 760 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Alessandro Bianco | 18 025 zł | 937 300 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Kleis Bozhanaj | 15 450 zł | 803 400 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Albania | CZE 2027 | ||
| Daniele Montevago | 12 360 zł | 642 720 zł | 22 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Antonio Imputato | 7725 zł | 401 700 zł | 20 | Prawy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Daniel Tonoli | 5171 zł | 268 871 zł | 22 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Luca Bacchin | 5150 zł | 267 800 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Bryant Nieling | 4455 zł | 231 647 zł | 23 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Abdullah Laidani | 3172 zł | 164 965 zł | 22 | Bramkarz | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Steven Nador | 3090 zł | 160 680 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Togo | CZE 2028 | ||
| Franck Heffa | 2467 zł | 128 276 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Carlo Carreri | 1360 zł | 70 699 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | - | ||
| Wisdom Acquah | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Ghana | CZE 2027 | ||
| Martino Odero | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Christian Molara | 968 zł | 50 346 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Jordan Diarra | 968 zł | 50 346 zł | 17 | Lewy skrzydłowy | Włochy | CZE 2027 | ||
| Obasuyi Freedom | - | - | 15 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Marcello Riccardi | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Anej Koroša | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Słowenia | CZE 2027 | ||
| Andrea Maran | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Nicholas Eyeh | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Pietro Arnaboldi | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Stefano Gualtieri | - | - | 18 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Eduard Ungureanu | - | - | 17 | Prawy pomocnik | Włochy | - | ||
| Edoardo Colpo | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Taha Zidouh | - | - | 18 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Yago Goulart | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | - | ||
| Edoardo Barbi | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Treasure Egharevba | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Lorenzo Rubino | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Matteo Bosi | - | - | 16 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Giovanni Bruno | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Adam Nekhli | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Maroko | CZE 2027 | ||
| Donel Mampuya | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Nicolò Motta | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Enea Gjumsi | - | - | 16 | Prawy pomocnik | Włochy | - | ||
| Alessandro Bonaiuto | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | - | ||
| Cristian Lo Conte | - | - | 18 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Joshua Rinaldi | - | - | 16 | Prawy obrońca | Włochy | - | ||
| Ronard Nana Kumi | - | - | 18 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Alessandro Buonaiuto | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Fabio Coratella | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Włochy | CZE 2028 | ||
| Ronald Kumi | - | - | 18 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Damiano Polenghi | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Gabriele Di Cesare | - | - | 15 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Osmani Xhojel | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Alessandro Torquati | - | - | 15 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Gabriele Morselli | - | - | 16 | Prawy obrońca | Włochy | - | ||
| Giuseppe Scognamiglio | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Pietro Lazzarotti | - | - | 16 | Lewy pomocnik | Włochy | - | ||
| Iacopo Neri | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Gabriele Muratori | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Gabriele Landulfo | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Brando Fontana | - | - | 15 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Matteo Zanetti | - | - | 16 | Prawy obrońca | Włochy | - | ||
| Matteo Leprai | - | - | 15 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 51% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
Modena F.C. 2018 S.R.L na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Modena F.C. 2018 S.R.L średnia Serie B · Modena F.C. 2018 S.R.L płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Modena F.C. 2018 S.R.L, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Modena F.C. 2018 S.R.L w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Modena F.C. 2018 S.R.L w sezonie 2026/27 wynosi 28 772 968 zł rocznie (553 326 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 66 zawodników. Mamy zarobki 26 z 66 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Modena F.C. 2018 S.R.L?
Giuseppe Caso jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Modena F.C. 2018 S.R.L — 66 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Modena F.C. 2018 S.R.L?
Zawodnik klubu Modena F.C. 2018 S.R.L w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 29 443 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 29 870 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Modena F.C. 2018 S.R.L?
Modena F.C. 2018 S.R.L gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B






























