
Dynamo Dresden 2026/27 - zarobki zawodników
2. Bundesliga · najlepiej zarabiający Ben Bobzien z pensją 80 800 zł tygodniowo · zobacz transfery Dynamo Dresden
Mamy zarobki 26 z 27 zawodników. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Bobzien | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 22 | AM RLC, F C | Niemcy | ||
| Robert Wagner | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 22 | DM | Niemcy | ||
| Jonas Sterner | 40 905 zł | 2 127 060 zł | 23 | D/WB R, M RC | Niemcy | ||
| Brooklyn Ezeh | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 24 | D/WB L | Niemcy | ||
| Christoph Daferner | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 27 | ST | Niemcy | ||
| Kenneth Schmidt | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 23 | D LC | Niemcy | ||
| Niklas Hauptmann | 34 845 zł | 1 811 940 zł | 29 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Nicolai Rapp | 34 845 zł | 1 811 940 zł | 28 | D C, DM | Niemcy | ||
| Thomas Keller | 33 330 zł | 1 733 160 zł | 25 | D C, DM | Niemcy | ||
| Elias Bethke | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 22 | GK | Niemcy | ||
| Stefan Kutschke | 28 280 zł | 1 470 560 zł | 36 | ST | Niemcy | ||
| Alexander Rossipal | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 29 | D LC | Niemcy | ||
| Vincent Vermeij | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 30 | ST | Holandia | ||
| Lennart Grill | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 26 | GK | Niemcy | ||
| Lars Bünning | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 27 | D LC | Niemcy | ||
| Luca Herrmann | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 26 | DM | Niemcy | ||
| Lukas Boeder | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 28 | D RC, DM | Niemcy | ||
| Nils Fröling | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 25 | AM RLC | Szwecja | ||
| Tim Schreiber | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 23 | GK | Niemcy | ||
| Jan-Hendrik Marx | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 30 | D/WB R | Niemcy | ||
| Jakob Lemmer | 15 655 zł | 814 060 zł | 25 | AM RLC | Niemcy | ||
| Daniel Mesenhöler | 12 120 zł | 630 240 zł | 29 | GK | Niemcy | ||
| Friedrich Müller | 11 615 zł | 603 980 zł | 19 | D LC, DM | Niemcy | ||
| Quentin Enold | 3535 zł | 183 820 zł | 17 | AM RC | Niemcy | ||
| Tony Menzel | 3030 zł | 157 560 zł | 20 | AM C | Niemcy | ||
| Till Neininger | 2889 zł | 150 207 zł | 18 | D C | Niemcy | ||
| Simon Straudi | - | - | 26 | D/WB R, M RC | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
Dynamo Dresden na tle 2. Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Dynamo Dresden średnia 2. Bundesliga · Dynamo Dresden płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Dynamo Dresden, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Dynamo Dresden w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Dynamo Dresden w sezonie 2026/27 wynosi 37 439 407 zł rocznie (719 989 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki 26 z 27 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Dynamo Dresden?
Ben Bobzien jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Dynamo Dresden — 80 800 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Dynamo Dresden?
Zawodnik klubu Dynamo Dresden w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 31 770 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 28 028 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Dynamo Dresden?
Dynamo Dresden gra w rozgrywkach 2. Bundesliga. 2. Bundesliga (Niemcy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły 2. Bundesliga
















