
VfL Wolfsburg 2026/27 - zarobki zawodników
2. Bundesliga · najlepiej zarabiający Maximilian Arnold z pensją 381 100 zł tygodniowo · zobacz transfery VfL Wolfsburg · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximilian Arnold | 381 100 zł | 19 817 200 zł | 31 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Christian Eriksen | 309 000 zł | 16 068 000 zł | 33 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Mattias Svanberg | 236 900 zł | 12 318 800 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2027 | ||
| Yannick Gerhardt | 216 300 zł | 11 247 600 zł | 31 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Vinicius Souza | 195 700 zł | 10 176 400 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2030 | ||
| Joakim Mæhle | 190 550 zł | 9 908 600 zł | 28 | Boczny obrońca | Dania | CZE 2027 | ||
| Aster Vranckx | 185 400 zł | 9 640 800 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Fabian Reese | 180 250 zł | 9 373 000 zł | 27 | Skrzydłowy | Niemcy | CZE 2030 | ||
| Moritz Jenz | 164 800 zł | 8 569 600 zł | 26 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Muhammed Damar | 164 800 zł | 8 569 600 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Rogério | 159 650 zł | 8 301 800 zł | 27 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Robert Glatzel | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 31 | Napastnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Aaron Zehnter | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 20 | Lewy obrońca | Niemcy | CZE 2030 | ||
| Elvis Rexhbeçaj | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Kosowo | CZE 2026 | ||
| Kento Shiogai | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Japonia | CZE 2030 | ||
| Jonas Adjetey | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 21 | Środkowy obrońca | Ghana | CZE 2030 | ||
| Nicolas Cozza | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 26 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Saël Kumbedi | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 20 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Hauke Wahl | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 31 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Bence Dárdai | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Węgry | CZE 2029 | ||
| Cleiton | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 22 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2030 | ||
| Kilian Fischer | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 24 | Boczny obrońca | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Mathys Angely | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Fraser Hornby | 42 745 zł | 2 222 740 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Alexander Bernhardsson | 38 625 zł | 2 008 500 zł | 26 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik, napastnik | Szwecja | CZE 2027 | ||
| Pavao Pervan | 35 020 zł | 1 821 040 zł | 37 | Bramkarz | Austria | CZE 2027 | ||
| Jakub Zieliński | 26 265 zł | 1 365 780 zł | 17 | Bramkarz | Polska | CZE 2028 | ||
| Pharell Hensel | 24 720 zł | 1 285 440 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Timon Wellenreuther | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 29 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Trevor Benedict | 2596 zł | 134 971 zł | 18 | Skrzydłowy | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Bruno Katz | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Finlandia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
VfL Wolfsburg na tle 2. Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
VfL Wolfsburg średnia 2. Bundesliga · VfL Wolfsburg płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki VfL Wolfsburg, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu VfL Wolfsburg w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu VfL Wolfsburg w sezonie 2026/27 wynosi 202 886 351 zł rocznie (3 901 661 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 31 zawodników. Mamy zarobki 30 z 31 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie VfL Wolfsburg?
Maximilian Arnold jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu VfL Wolfsburg — 381 100 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu VfL Wolfsburg?
Zawodnik klubu VfL Wolfsburg w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 151 462 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 151 925 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra VfL Wolfsburg?
VfL Wolfsburg gra w rozgrywkach 2. Bundesliga. 2. Bundesliga (Niemcy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły 2. Bundesliga






























