
VfL Bochum 1848 2026/27 - zarobki zawodników
2. Bundesliga · najlepiej zarabiający Karol Mets z pensją 66 950 zł tygodniowo · zobacz transfery VfL Bochum 1848 · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karol Mets | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 32 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Estonia | CZE 2026 | ||
| Philipp Hofmann | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 32 | Napastnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Maximilian Wittek | 45 835 zł | 2 383 420 zł | 29 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Christian Rasmussen | 43 260 zł | 2 249 520 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Gerrit Holtmann | 42 230 zł | 2 195 960 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Filipiny | CZE 2027 | ||
| Koji Miyoshi | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Japonia | CZE 2028 | ||
| Philipp Strompf | 40 170 zł | 2 088 840 zł | 27 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Sean Klaiber | 39 140 zł | 2 035 280 zł | 30 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Surinam | CZE 2027 | ||
| Timo Horn | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 32 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Oliver Olsen | 35 020 zł | 1 821 040 zł | 24 | Obrońca | Dania | CZE 2030 | ||
| Jarne Steuckers | 31 415 zł | 1 633 580 zł | 23 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2027 | ||
| Marcel Sobottka | 30 385 zł | 1 580 020 zł | 31 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Daniel Hanslik | 27 810 zł | 1 446 120 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Mats Pannewig | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Charlie Patiño | 17 510 zł | 910 520 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jean-Manuel Mbom | 15 965 zł | 830 180 zł | 25 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Niklas Jahn | 14 935 zł | 776 620 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Moritz Göttlicher | 14 935 zł | 776 620 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2031 | ||
| Alessandro Crimaldi | 12 875 zł | 669 500 zł | 17 | Skrzydłowy | Włochy | CZE 2029 | ||
| Yigit Karademir | 11 845 zł | 615 940 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Turcja | CZE 2026 | ||
| Hugo Rölleke | 11 330 zł | 589 160 zł | 20 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Lennart Koerdt | 10 300 zł | 535 600 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Lasse Isbruch | 10 300 zł | 535 600 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Michael Steinwender | 9785 zł | 508 820 zł | 25 | Środkowy obrońca | Austria | MAJ 2028 | ||
| Tom Meyer | 8240 zł | 428 480 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Daryl Tschoumy Nana | 3523 zł | 183 175 zł | 18 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Jonathan Akaegbobi | 3461 zł | 179 962 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Enis Çokaj | - | - | 26 | Defensywny pomocnik | Albania | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 35% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
VfL Bochum 1848 na tle 2. Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
VfL Bochum 1848 średnia 2. Bundesliga · VfL Bochum 1848 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki VfL Bochum 1848, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu VfL Bochum 1848 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu VfL Bochum 1848 w sezonie 2026/27 wynosi 36 194 777 zł rocznie (696 053 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 27 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie VfL Bochum 1848?
Karol Mets jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu VfL Bochum 1848 — 66 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu VfL Bochum 1848?
Zawodnik klubu VfL Bochum 1848 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 36 771 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 39 140 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra VfL Bochum 1848?
VfL Bochum 1848 gra w rozgrywkach 2. Bundesliga. 2. Bundesliga (Niemcy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły 2. Bundesliga





























