
1. FC Heidenheim 1846 2026/27 - zarobki zawodników
2. Bundesliga · najlepiej zarabiający Patrick Mainka z pensją 121 440 zł tygodniowo · zobacz transfery 1. FC Heidenheim 1846
Mamy zarobki wszystkich 24 zawodników kadry. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Mainka | 121 440 zł | 6 314 880 zł | 30 | D C | Niemcy | ||
| Budu Zivzivadze | 101 200 zł | 5 262 400 zł | 31 | ST | Gruzja | ||
| Benedikt Gimber | 86 020 zł | 4 473 040 zł | 28 | D C, DM | Niemcy | ||
| Adrian Beck | 80 960 zł | 4 209 920 zł | 28 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Jan Schöppner | 75 900 zł | 3 946 800 zł | 26 | DM | Niemcy | ||
| Marvin Pieringer | 65 780 zł | 3 420 560 zł | 25 | AM/F C | Niemcy | ||
| Leart Paqarada | 65 780 zł | 3 420 560 zł | 30 | D/WB L | Kosowo | ||
| Christian Conteh | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 25 | AM RLC | Niemcy | ||
| Jonas Föhrenbach | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 29 | D LC | Niemcy | ||
| Julian Niehues | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 24 | D C, DM | Niemcy | ||
| Mikkel Kaufmann | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 24 | ST | Dania | ||
| Luca Kerber | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 23 | DM | Niemcy | ||
| Marnon Busch | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 30 | D RC | Niemcy | ||
| Mathias Honsak | 55 660 zł | 2 894 320 zł | 28 | AM LC | Austria | ||
| Tim Siersleben | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 25 | D C, DM | Niemcy | ||
| Maximilian Breunig | 45 540 zł | 2 368 080 zł | 24 | AM/F C | Niemcy | ||
| Sirlord Conteh | 40 480 zł | 2 104 960 zł | 29 | AM R, ST | Niemcy | ||
| Paul Hennrich | 39 468 zł | 2 052 336 zł | 20 | AM RLC | Niemcy | ||
| Frank Feller | 31 878 zł | 1 657 656 zł | 21 | GK | Niemcy | ||
| Adam Kölle | 22 770 zł | 1 184 040 zł | 19 | D C | Niemcy | ||
| Nick Rothweiler | 4554 zł | 236 808 zł | 19 | DM | Niemcy | ||
| Paul Tschernuth | 4048 zł | 210 496 zł | 23 | GK | Austria | ||
| Tobias Weigel | 3193 zł | 166 029 zł | 18 | AM RLC | Niemcy | ||
| Yannik Wagner | 1518 zł | 78 936 zł | 18 | AM L, ST | Niemcy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 37% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.
1. FC Heidenheim 1846 na tle 2. Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
1. FC Heidenheim 1846 średnia 2. Bundesliga · 1. FC Heidenheim 1846 płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki 1. FC Heidenheim 1846, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu 1. FC Heidenheim 1846 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu 1. FC Heidenheim 1846 w sezonie 2026/27 wynosi 65 577 661 zł rocznie (1 261 109 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 24 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 24 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie 1. FC Heidenheim 1846?
Patrick Mainka jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu 1. FC Heidenheim 1846 — 121 440 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu 1. FC Heidenheim 1846?
Zawodnik klubu 1. FC Heidenheim 1846 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 64 318 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 60 720 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra 1. FC Heidenheim 1846?
1. FC Heidenheim 1846 gra w rozgrywkach 2. Bundesliga. 2. Bundesliga (Niemcy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
















