
Huddersfield Town 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Bali Mumba z pensją 50 065 zł tygodniowo · zobacz transfery Huddersfield Town · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bali Mumba | 50 065 zł | 2 603 380 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Marcus McGuane | 47 430 zł | 2 466 360 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Radinio Balker | 45 849 zł | 2 384 148 zł | 26 | Środkowy obrońca | Surinam | CZE 2027 | ||
| Cameron Humphreys | 44 268 zł | 2 301 936 zł | 21 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Low | 42 687 zł | 2 219 724 zł | 23 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2028 | ||
| Jack Whatmough | 42 687 zł | 2 219 724 zł | 28 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jak Alnwick | 37 417 zł | 1 945 684 zł | 32 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lynden Gooch | 36 890 zł | 1 918 280 zł | 29 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Ryan Ledson | 35 309 zł | 1 836 068 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| David Kasumu | 33 728 zł | 1 753 856 zł | 25 | Prawy wahadłowy, defensywny pomocnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Marcus Harness | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 29 | Ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Sean Roughan | 29 512 zł | 1 534 624 zł | 22 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Lasse Sørensen | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 25 | Prawy obrońca | Dania | CZE 2027 | ||
| Murray Wallace | 25 823 zł | 1 342 796 zł | 32 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Bojan Radulovic | 23 715 zł | 1 233 180 zł | 25 | Napastnik | Serbia | CZE 2027 | ||
| Jonathan Hogg | 16 337 zł | 849 524 zł | 36 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Derensili Sanches Fernandes | 7378 zł | 383 656 zł | 24 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ilias Bronkhorst | 5797 zł | 301 444 zł | 28 | Boczny obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Nik Tzanev | 4743 zł | 246 636 zł | 28 | Bramkarz | Nowa Zelandia | CZE 2026 | ||
| Luke Daley | 3900 zł | 202 790 zł | 22 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Eko Solomon | 3742 zł | 194 568 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Aaron O'Reilly | 3689 zł | 191 828 zł | 21 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Peter Thomas | 3689 zł | 191 828 zł | 20 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alex Walpole | 3162 zł | 164 424 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Brooklyn Bailey | 3109 zł | 161 684 zł | 19 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Cameron Ashia | 3057 zł | 158 943 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Daniel Vost | 3004 zł | 156 203 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ellis Litherland | 2951 zł | 153 462 zł | 21 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| George Iorpenda | 2846 zł | 147 982 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Knowles | 2793 zł | 145 241 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jackson Shorrocks | 2688 zł | 139 760 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jay Smith | 2688 zł | 139 760 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jamie Spencer | 2688 zł | 139 760 zł | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Ian Togo | 2477 zł | 128 799 zł | 18 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2026 | ||
| Oliver Calland | 2424 zł | 126 058 zł | 18 | Obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Francis Hurl | 2372 zł | 123 318 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Max Murray | 2266 zł | 117 837 zł | 18 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Bobby Escritt | 2082 zł | 108 246 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Grant Amah | 1818 zł | 94 544 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Gabriano Shelton | 1818 zł | 94 544 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Hugo Bennett | 1765 zł | 91 803 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Hasan Niksic | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Nicholson | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| James Hughes | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zac Bowker | 1607 zł | 83 582 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Karamveer Cheema | 1607 zł | 83 582 zł | 16 | Defensywny pomocnik, pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Schofield | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marlie Neil | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Mohammed Fikri | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Milkyas Mebrathu | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Michael Onyeka | 1502 zł | 78 101 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Nicolas Idemudia | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Paddy Key | 1344 zł | 69 880 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 35% budżetu płacowego, spośród 53 zawodników, których zarobki znamy.
Huddersfield Town na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Huddersfield Town średnia League One · Huddersfield Town płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Huddersfield Town, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Huddersfield Town w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Huddersfield Town w sezonie 2026/27 wynosi 34 671 541 zł rocznie (666 760 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 53 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 53 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Huddersfield Town?
Bali Mumba jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Huddersfield Town — 50 065 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Huddersfield Town?
Zawodnik klubu Huddersfield Town w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 28 774 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 31 093 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Huddersfield Town?
Huddersfield Town gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One


































