Zarobki zawodników — League One
24 klubów League One, które śledzimy, płaci łącznie 16 772 350 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Boubakary Soumaré — 298 700 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — League One
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 13% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik League One
Tygodniowe zarobki 416 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 1219 w kadrach
Mediana 21 115 zł tygodniowo wobec średniej 30 462 zł, na 416 zawodnikach, których to obejmuje. Średnia jest tak wysoka, bo ciągnie ją garstka kontraktów na szczycie.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy League One
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby League One
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 3 466 697 zł | 180 268 231 zł180,3 mln zł | 149 242 zł | 69 | Boubakary Soumaré | 298 700 zł |
| | 950 355 zł | 49 418 473 zł49,4 mln zł | 40 443 zł | 54 | Kasey Palmer | 66 950 zł |
| | 889 688 zł | 46 263 789 zł46,3 mln zł | 48 786 zł | 53 | Barry Bannan | 118 450 zł |
| | 847 752 zł | 44 083 094 zł44,1 mln zł | 36 076 zł | 48 | Daniel Barlaser | 103 000 zł |
| | 844 600 zł | 43 919 200 zł43,9 mln zł | 39 691 zł | 52 | Cameron Brannagan | 82 400 zł |
| | 843 261 zł | 43 849 572 zł43,8 mln zł | 31 806 zł | 46 | Jerry Yates | 61 800 zł |
| | 735 291 zł | 38 235 145 zł38,2 mln zł | 25 992 zł | 48 | Alfie Gilchrist | 118 450 zł |
| | 727 844 zł | 37 847 906 zł37,8 mln zł | 27 583 zł | 72 | Mark O'Mahony | 45 835 zł |
| | 688 452 zł | 35 799 504 zł35,8 mln zł | 29 154 zł | 52 | Steve Cook | 92 700 zł |
| | 654 694 zł | 34 044 075 zł34 mln zł | 28 145 zł | 43 | Alex Mitchell | 43 775 zł |
| | 651 578 zł | 33 882 056 zł33,9 mln zł | 28 119 zł | 53 | Bali Mumba | 48 925 zł |
| | 602 190 zł | 31 313 854 zł31,3 mln zł | 24 993 zł | 56 | Ben Osborn | 97 850 zł |
| | 548 238 zł | 28 508 381 zł28,5 mln zł | 18 767 zł | 57 | Michael Smith | 46 350 zł |
| | 513 764 zł | 26 715 728 zł26,7 mln zł | 21 918 zł | 41 | MacAulay Gillesphey | 40 685 zł |
| | 441 175 zł | 22 941 087 zł22,9 mln zł | 19 817 zł | 42 | Alfie May | 97 850 zł |
| | 436 411 zł | 22 693 372 zł22,7 mln zł | 18 504 zł | 40 | Harry Cornick | 42 230 zł |
| | 425 493 zł | 22 125 636 zł22,1 mln zł | 19 189 zł | 45 | Thomas O'Connor | 28 840 zł |
| | 423 248 zł | 22 008 875 zł22 mln zł | 16 624 zł | 60 | Dara Costelloe | 27 810 zł |
| | 418 541 zł | 21 764 106 zł21,8 mln zł | 12 638 zł | 66 | Dean Campbell | 22 660 zł |
| | 372 757 zł | 19 383 364 zł19,4 mln zł | 16 310 zł | 43 | Gassan Ahadme | 31 930 zł |
| | 365 418 zł | 19 001 749 zł19 mln zł | 15 641 zł | 41 | Raphael Borges Rodrigues | 39 655 zł |
| | 346 301 zł | 18 007 675 zł18 mln zł | 18 365 zł | 51 | Cieran Slicker | 27 810 zł |
| | 293 550 zł | 15 264 600 zł15,3 mln zł | 13 684 zł | 35 | Brodi Hughes | 38 625 zł |
| Bromley | 285 053 zł | 14 822 730 zł14,8 mln zł | 10 686 zł | 52 | Damola Ajayi | 43 260 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — League One
Jaki jest łączny budżet płacowy League One?
24 klubów League One, które śledzimy, płaci łącznie 16 772 350 zł tygodniowo, czyli 872 162 203 zł rocznie, na 1219 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w League One?
Boubakary Soumaré z klubu Leicester City — 298 700 zł tygodniowo, czyli 15 532 400 zł rocznie.
Który klub League One ma największy budżet płacowy?
Leicester City — 3 466 697 zł tygodniowo na 69 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w League One?
30 462 zł tygodniowo na 417 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 21 115 zł.






















