
Barnsley 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Cieran Slicker z pensją 28 458 zł tygodniowo · zobacz transfery Barnsley · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cieran Slicker | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 22 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Connor O'Riordan | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 21 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Luca Connell | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Cameron McGeehan | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 30 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Georgie Gent | 22 134 zł | 1 150 968 zł | 21 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ziyad Larkeche | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 22 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Makenzie Kirk | 20 553 zł | 1 068 756 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Patrick Kelly | 20 026 zł | 1 041 352 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Isaac Smith | 16 337 zł | 849 524 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Reyes Cleary | 14 229 zł | 739 908 zł | 21 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2028 | ||
| Amani Richards | 13 175 zł | 685 100 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Fábio Jaló | 12 121 zł | 630 292 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Jack Shepherd | 11 067 zł | 575 484 zł | 24 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sam Gale | 8432 zł | 438 464 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Xu Bin | 7378 zł | 383 656 zł | 21 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | China PR | CZE 2028 | ||
| Jonathan Bland | 5797 zł | 301 444 zł | 19 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Walia | CZE 2028 | ||
| Kieren Flavell | 5270 zł | 274 040 zł | 21 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Aaron Atkinson | 3689 zł | 191 828 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rogan Ravenhill | 3320 zł | 172 645 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2029 | ||
| Ziggy Kozluk | 3162 zł | 164 424 zł | 19 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ben Jordison | 3109 zł | 161 684 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kingston Simbai | 2635 zł | 137 020 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kieran Graham | 2635 zł | 137 020 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Vimal Yoganathan | 2635 zł | 137 020 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2028 | ||
| Tyrese Noslin | 2598 zł | 135 102 zł | 22 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Curaçao | CZE 2027 | ||
| Leo Farrell | 2582 zł | 134 280 zł | 19 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lewis Gould | 2582 zł | 134 280 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Alker | 2582 zł | 134 280 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Nathan Willis | 2477 zł | 128 799 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Stan Holder | 2213 zł | 115 097 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tom Senior | 2161 zł | 112 356 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Arley Kay | 2134 zł | 110 986 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ben Abbott | 2082 zł | 108 246 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Voldi Mbaya | 2055 zł | 106 876 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Chrysolite Ogbu | 2029 zł | 105 505 zł | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Price | 2029 zł | 105 505 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Euan Cutler | 1924 zł | 100 025 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Feyi Afuape | 1871 zł | 97 284 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jack Woodcock | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joel Devaney | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Andrassy | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kalaab Daniel | 1607 zł | 83 582 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Max Gryncewicz | 1502 zł | 78 101 zł | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Polska | CZE 2027 | ||
| Marli Hicken-Smith | 1502 zł | 78 101 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Max Rayner | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Noah Ward | 1449 zł | 75 361 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Noah Town | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Noah Saunders | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Robson Woodcock | 1238 zł | 64 399 zł | 17 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tayo Dunne | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Ben Hamed Touré | - | - | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 50 zawodników, których zarobki znamy.
Barnsley na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Barnsley średnia League One · Barnsley płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Barnsley, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Barnsley w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Barnsley w sezonie 2026/27 wynosi 18 427 272 zł rocznie (354 371 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 51 zawodników. Mamy zarobki 50 z 51 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Barnsley?
Cieran Slicker jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Barnsley — 28 458 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Barnsley?
Zawodnik klubu Barnsley w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 18 793 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 6, których zarobki znamy. Mediana wynosi 22 134 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Barnsley?
Barnsley gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One

































