SALARYSPORT
★ 0
BARNSLEY · DEFENSYWNY POMOCNIK, OFENSYWNY POMOCNIK · 30 LAT · NORTHERN IRELAND

Cameron McGeehan - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Cameron McGeehan zarabia 22 660 zł tygodniowo i 1 178 320 zł rocznie w klubie Barnsley. Cameron McGeehan zarobił 10 176 400 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 22 660 zł
PENSJA ROCZNA 1,2 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 10,2 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Zarabia więcej niż 52,6% zawodników ligi League One.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

12 tys zł 2017
18 tys zł 2018
18 tys zł 2019
33 tys zł 2020
23 tys zł 2021
18 tys zł 2022
18 tys zł 2023
18 tys zł 2024
18 tys zł 2025
23 tys zł 2026
23 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 22 660 zł 1 178 320 zł Barnsley League One Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 30 30 czerwca 2026
2026 22 660 zł 1 178 320 zł Northampton Town League Two Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 30 30 czerwca 2026
2025 17 510 zł 910 520 zł Northampton Town League Two Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 30 30 czerwca 2024
2024 17 510 zł 910 520 zł Colchester United League Two Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik 28 30 czerwca 2024
2023 17 510 zł 910 520 zł KV Oostende Other clubs Ofensywny pomocnik 27 30 czerwca 2023
2022 17 510 zł 910 520 zł KV Oostende Other clubs Ofensywny pomocnik 26 30 czerwca 2023
2021 22 660 zł 1 178 320 zł KV Oostende Other clubs Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik 25 30 czerwca 2023
2020 32 960 zł 1 713 920 zł Portsmouth Championship Ofensywny pomocnik 24 31 maja 2020
2019 17 510 zł 910 520 zł Barnsley League One Ofensywny pomocnik 23 30 czerwca 2020
2018 17 510 zł 910 520 zł Scunthorpe United National League Ofensywny pomocnik 22 31 maja 2018
2017 12 360 zł 642 720 zł Luton Town League One Ofensywny pomocnik 21 29 czerwca 2018

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

12 360 zł/tyg
17 510 zł/tyg
18-19
32 960 zł/tyg
22 660 zł/tyg
17 510 zł/tyg
22-25
22 660 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Barnsley

Cameron McGeehan jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Cieran Slicker
27 810 zł
Luca Connell
25 750 zł
Cameron McGeehan
22 660 zł
Vimal Yoganathan
2575 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

643 tys zł 2017
1,6 mln zł 2018
2,5 mln zł 2019
4,2 mln zł 2020
5,4 mln zł 2021
6,3 mln zł 2022
7,2 mln zł 2023
8,1 mln zł 2024
9 mln zł 2025
10,2 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Cameron McGeehan, Barnsley

Ile Cameron McGeehan zarabia tygodniowo?

Cameron McGeehan zarabia 22 660 zł tygodniowo w klubie Barnsley.

Jakie są roczne zarobki Cameron McGeehan?

Roczna pensja Cameron McGeehan wynosi 1 178 320 zł.

Jaki jest majątek Cameron McGeehan?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Cameron McGeehan zarobił 10 176 400 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Cameron McGeehan?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Cameron McGeehan z klubem Barnsley wygasł 30 czerwca 2026.

Na jakiej pozycji gra Cameron McGeehan?

Cameron McGeehan gra jako defensywny pomocnik lub ofensywny pomocnik w klubie Barnsley w lidze League One.

Ile lat ma Cameron McGeehan?

Cameron McGeehan ma 30 lat.

Inni zawodnicy klubu Barnsley

BUDŻET PŁACOWY Barnsley →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.