
Scunthorpe United 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Zain Westbrooke z pensją 15 810 zł tygodniowo · zobacz transfery Scunthorpe United · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zain Westbrooke | 15 810 zł | 822 120 zł | 28 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rory Mahady | 14 229 zł | 739 908 zł | 18 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Callum Howe | 12 648 zł | 657 696 zł | 31 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Danny Whitehall | 7378 zł | 383 656 zł | 29 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Cal Roberts | 7378 zł | 383 656 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Brennan | 5270 zł | 274 040 zł | 20 | Skrzydłowy | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Kyle Hurst | 5270 zł | 274 040 zł | 23 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Branden Horton | 5217 zł | 271 300 zł | 24 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alfie Beestin | 5007 zł | 260 338 zł | 27 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jéan Belehouan | 4796 zł | 249 376 zł | 24 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Reagan Ogle | 4374 zł | 227 453 zł | 26 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Declan Howe | 4321 zł | 224 713 zł | 27 | Napastnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Jacob Butterfield | 4269 zł | 221 972 zł | 35 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Patrick Jones | 4216 zł | 219 232 zł | 22 | Skrzydłowy | Walia | CZE 2027 | ||
| Connor Smith | 4111 zł | 213 751 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Joe Rowley | 4005 zł | 208 270 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jordan Richards | 4005 zł | 208 270 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ross Barrows | 3847 zł | 200 049 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Oliver Rose | 3742 zł | 194 568 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tyler Denton | 3478 zł | 180 866 zł | 29 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Louis Jones | 3373 zł | 175 386 zł | 26 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Starbuck | 3215 zł | 167 164 zł | 22 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Maison Campbell | 3057 zł | 158 943 zł | 21 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will Evans | 2108 zł | 109 616 zł | 33 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Shipstone | - | - | 20 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.
Scunthorpe United na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Scunthorpe United średnia National League · Scunthorpe United płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Scunthorpe United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Scunthorpe United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Scunthorpe United w sezonie 2026/27 wynosi 7 026 386 zł rocznie (135 123 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki 24 z 25 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Scunthorpe United?
Zain Westbrooke jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Scunthorpe United — 15 810 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Scunthorpe United?
Zawodnik klubu Scunthorpe United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5444 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4295 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Scunthorpe United?
Scunthorpe United gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















