Wealdstone 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Connor McAvoy z pensją 4697 zł tygodniowo · zobacz transfery Wealdstone
Mamy zarobki 19 z 20 zawodników. Średnia obejmuje 16 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Connor McAvoy | 4697 zł | 244 218 zł | 23 | D RC | Szkocja | ||
| Enzio Boldewijn | 4596 zł | 238 966 zł | 32 | WB R, AM RL | Holandia | ||
| Jack Cook | 4596 zł | 238 966 zł | 31 | D C | Anglia | ||
| Anthony Georgiou | 4545 zł | 236 340 zł | 28 | D/WB/M L | Cypr | ||
| Nathan Tshikuna | 4141 zł | 215 332 zł | 26 | AM C | Anglia | ||
| Dylan Kadji | 4141 zł | 215 332 zł | 21 | AM C | Anglia | ||
| Dominic Hutchinson | 3889 zł | 202 202 zł | 23 | AM R | Anglia | ||
| Junior Tiensia | 3838 zł | 199 576 zł | 24 | D/WB L | Anglia | ||
| Micah Obiero | 3687 zł | 191 698 zł | 24 | AM RC, F C | Anglia | ||
| Deon Woodman | 3636 zł | 189 072 zł | 22 | D C | Anglia | ||
| Mason Barrett | 3434 zł | 178 568 zł | 25 | D C | Anglia | ||
| Moussa Diarra | 3434 zł | 178 568 zł | 35 | D C | Francja | ||
| Sean Adarkwa | 3384 zł | 175 942 zł | 24 | ST | Anglia | ||
| Dante Baptiste | 3384 zł | 175 942 zł | 23 | GK | Anglia | ||
| Olufela Olomola | 3333 zł | 173 316 zł | 27 | AM/F C | Nigeria | ||
| Terrell Agyemang | 3081 zł | 160 186 zł | 22 | D R, DM | Anglia | ||
| Sak Hassan | 2374 zł | 123 422 zł | 24 | AM RL | Somalia | ||
| Kai Bartolo | 1263 zł | 65 650 zł | 18 | D C, ST | Gibraltar | ||
| Joshua Clay | 25 zł | 1313 zł | 18 | D RC | Anglia | ||
| Tanil Salik | - | - | 18 | AM LC | Bangladesz | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 19 zawodników, których zarobki znamy.
Wealdstone na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Wealdstone średnia National League · Wealdstone płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Wealdstone, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Wealdstone w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Wealdstone w sezonie 2026/27 wynosi 3 404 609 zł rocznie (65 473 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 20 zawodników. Mamy zarobki 19 z 20 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Wealdstone?
Connor McAvoy jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Wealdstone — 4697 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Wealdstone?
Zawodnik klubu Wealdstone w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 3752 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3661 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Wealdstone?
Wealdstone gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.







