
VVV-Venlo 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Philip Heise z pensją 9270 zł tygodniowo · zobacz transfery VVV-Venlo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 13 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Philip Heise | 9270 zł | 482 040 zł | 34 | Lewy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Edhy Zuliani | 6695 zł | 348 140 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Algieria | CZE 2027 | ||
| Mohammed Idriss | 4790 zł | 249 054 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Gabin Blancquart | 4656 zł | 242 091 zł | 21 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Nassim Aït Mouhou | 4635 zł | 241 020 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Maroko | CZE 2027 | ||
| Luuk Verheij | 4398 zł | 228 701 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Diego van Zutphen | 4254 zł | 221 203 zł | 20 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Michael Davis | 3899 zł | 202 725 zł | 23 | Boczny obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Lars de Blok | 3131 zł | 162 822 zł | 21 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Youri Schoonderwaldt | 2946 zł | 153 182 zł | 25 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Trevor Doornbusch | 2874 zł | 149 432 zł | 26 | Bramkarz | Curaçao | CZE 2027 | ||
| Avanesh Satheskumar | 2060 zł | 107 120 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Tristan Schenkhuizen | 1483 zł | 77 126 zł | 21 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Aassim Farah | 1133 zł | 58 916 zł | 19 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Sacha Deighton | 1133 zł | 58 916 zł | 20 | Boczny obrońca | Indonezja | CZE 2026 | ||
| Jens Jenniskens | 912 zł | 47 401 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jari Horsten | 891 zł | 46 329 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| David Dailoski | 855 zł | 44 455 zł | 20 | Obrońca | Macedonia Północna | CZE 2026 | ||
| Chey Loureiro | 778 zł | 40 438 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Gio Loureiro | 778 zł | 40 438 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Zidane Taylan | 675 zł | 35 082 zł | 19 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Tijn Joosten | 675 zł | 35 082 zł | 19 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Max Bongers | 675 zł | 35 082 zł | 19 | Boczny obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Devy Hendrikx | 587 zł | 30 529 zł | 18 | Napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Yousri el Anbri | 587 zł | 30 529 zł | 19 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Lars David | 587 zł | 30 529 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Resley Kessels | 587 zł | 30 529 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Shakir Lahiani | 587 zł | 30 529 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Finn Johnson | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Boczny obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Raf Vullers | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kyan Korsten | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Luca van der Velden | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jay de Graef | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Boczny obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Stijn van Bussel | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Michel Stegner | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Finn van der Sterren | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Charlie Davidson | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Jenairo Jansen | - | - | 16 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Manssour Saadouni | - | - | 16 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Raf Schaefer | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kian Geven | - | - | 17 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Stern Spijkers | - | - | 15 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Thomas Janssen | - | - | 17 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Elias el Asri | - | - | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Pepijn Vallen | - | - | 19 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Milan Hendericks | - | - | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Merot Grüntjens | - | - | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Lutz Böhme | - | - | 16 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Maarten van Grootel | - | - | 17 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Consrich Sprenger | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Emiel Koops | - | - | 19 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Youssef Mephtah | - | - | 20 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kevin Vervoort | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Junior Ferreira | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Glenn Knorr | - | - | 16 | Napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Keano Kuijpers | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Janne Timmermanns | - | - | 16 | Prawy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Noël van Bolhuis | - | - | 18 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Roel van den Broek | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jaylen Jones | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kay Bongers | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Eleaza Ayebi | - | - | 19 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Nathan la Cruz | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Aruba | CZE 2026 | ||
| Yannick Keijser | - | - | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ismael Tajjiou | - | - | 19 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 36 zawodników, których zarobki znamy.
VVV-Venlo na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
VVV-Venlo średnia Other clubs · VVV-Venlo płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki VVV-Venlo, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu VVV-Venlo w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu VVV-Venlo w sezonie 2026/27 wynosi 3 669 396 zł rocznie (70 565 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 65 zawodników. Mamy zarobki 36 z 65 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie VVV-Venlo?
Philip Heise jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu VVV-Venlo — 9270 zł tygodniowo.
W jakiej lidze gra VVV-Venlo?
VVV-Venlo gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs












































































































