
Club Atlético Colón de Santa Fe 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Leandro Garate z pensją 25 250 zł tygodniowo · zobacz transfery Club Atlético Colón de Santa Fe
Mamy zarobki 49 z 73 zawodników. Średnia obejmuje 24 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leandro Garate | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 31 | ST | Argentyna | ||
| Darío Sarmiento | 17 170 zł | 892 840 zł | 22 | AM RLC | Argentyna | ||
| Federico Lértora | 16 665 zł | 866 580 zł | 35 | DM | Argentyna | ||
| Franco García | 11 615 zł | 603 980 zł | 28 | AM R, ST | Argentyna | ||
| Federico Rasmussen | 11 615 zł | 603 980 zł | 33 | D LC | Argentyna | ||
| Gabriel Risso Patrón | 11 110 zł | 577 720 zł | 29 | D/WB L, DM | Argentyna | ||
| Nicolás Thaller | 9595 zł | 498 940 zł | 26 | D C | Argentyna | ||
| Pier Barrios | 9090 zł | 472 680 zł | 35 | D RC | Argentyna | ||
| Agustín Toledo | 7575 zł | 393 900 zł | 25 | DM | Argentyna | ||
| Facundo Castet | 6565 zł | 341 380 zł | 26 | D/WB L | Argentyna | ||
| Emanuel Beltrán | 6565 zł | 341 380 zł | 27 | D/WB/M R | Urugwaj | ||
| Facundo Castro | 6565 zł | 341 380 zł | 29 | ST | Argentyna | ||
| Julián Marcioni | 5065 zł | 263 388 zł | 27 | AM RL | Argentyna | ||
| Leandro Allende | 5050 zł | 262 600 zł | 28 | D/WB L, AM LC | Argentyna | ||
| Mauro Peinipil | 4383 zł | 227 937 zł | 26 | D/WB R | Argentyna | ||
| Matías Budiño | 4242 zł | 220 584 zł | 30 | GK | Argentyna | ||
| Alan Bonansea | 4242 zł | 220 584 zł | 29 | ST | Argentyna | ||
| Ignacio Lago | 4212 zł | 219 008 zł | 22 | AM L, ST | Argentyna | ||
| Matías Muñoz | 3419 zł | 177 780 zł | 29 | D C, DM | Argentyna | ||
| Lucas Cano | 3283 zł | 170 690 zł | 30 | AM R, ST | Argentyna | ||
| Ignacio Antonio | 2889 zł | 150 207 zł | 30 | DM | Argentyna | ||
| Tomás Giménez | 2202 zł | 114 494 zł | 26 | GK | Argentyna | ||
| Conrado Ibarra | 1495 zł | 77 730 zł | 21 | D/WB L | Argentyna | ||
| Matías Córdoba | 818 zł | 42 541 zł | 18 | ST | Argentyna | ||
| Lucas Picech | 747 zł | 38 865 zł | 22 | D C | Argentyna | ||
| Lucas Cuffia | 616 zł | 32 037 zł | 18 | GK | Argentyna | ||
| Abel Galbán | 561 zł | 29 149 zł | 20 | AM C | Argentyna | ||
| Gian Piaggio | 561 zł | 29 149 zł | 20 | GK | Argentyna | ||
| Máximo Johnston | 561 zł | 29 149 zł | 20 | D/WB/M R | Argentyna | ||
| Zahir Ibarra | 561 zł | 29 149 zł | 18 | D RC | Argentyna | ||
| Leandro Zabala | 561 zł | 29 149 zł | 22 | AM C | Argentyna | ||
| Tomás Gallay | 520 zł | 27 048 zł | 20 | AM L | Argentyna | ||
| Agustín Giménez | 520 zł | 27 048 zł | 21 | AM LC | Argentyna | ||
| Zahir Yunis | 520 zł | 27 048 zł | 20 | DM | Argentyna | ||
| Santiago Colidio | 500 zł | 25 997 zł | 19 | D C | Argentyna | ||
| Iván Barbona | 485 zł | 25 210 zł | 18 | AM C | Argentyna | ||
| Valentino Pieruccioni | 419 zł | 21 796 zł | 20 | M R | Argentyna | ||
| Luca Campagnaro | 409 zł | 21 271 zł | 18 | D L | Argentyna | ||
| Tomás Paredes | 374 zł | 19 432 zł | 21 | GK | Argentyna | ||
| Juan Ignacio Berasi | 333 zł | 17 332 zł | 20 | GK | Argentyna | ||
| Agustín Menna | 126 zł | 6565 zł | 19 | AM L | Argentyna | ||
| Gianluca Valdiviezo | 126 zł | 6565 zł | 19 | GK | Argentyna | ||
| Nahuel Ciro | 126 zł | 6565 zł | 20 | ST | Argentyna | ||
| Thiago Barría | 126 zł | 6565 zł | 19 | AM C | Argentyna | ||
| Elías Santini | 126 zł | 6565 zł | 18 | ST | Argentyna | ||
| Julián Silva | 126 zł | 6565 zł | 19 | AM LC | Argentyna | ||
| Thiago Fusco | 126 zł | 6565 zł | 19 | M C | Argentyna | ||
| Iván Ojeda | 126 zł | 6565 zł | 20 | ST | Argentyna | ||
| Santino Sciacqua | 101 zł | 5252 zł | 21 | AM C | Argentyna | ||
| Mateo Faure | - | - | 17 | D/WB/AM L | Argentyna | ||
| Axel Beilis | - | - | 17 | M R | Argentyna | ||
| Jeremías Sabbatini | - | - | 15 | GK | Argentyna | ||
| Joaquín Rodríguez | - | - | 17 | DM | Argentyna | ||
| Facundo Aguirre | - | - | 17 | AM LC | Argentyna | ||
| Gabriel Lovato | - | - | 16 | DM | Argentyna | ||
| Juan Schnell | - | - | 16 | D LC | Argentyna | ||
| Benjamín Alegre | - | - | 16 | ST | Argentyna | ||
| Jano Aguiar | - | - | 17 | AM L | Argentyna | ||
| Valentino Albornoz | - | - | 16 | ST | Argentyna | ||
| Ignacio Sinturión | - | - | 19 | AM C | Argentyna | ||
| Jerónimo Buosi | - | - | 17 | ST | Argentyna | ||
| Tiziano Favotti | - | - | 18 | AM C | Argentyna | ||
| Enzo Galizzi | - | - | 17 | D C | Argentyna | ||
| Maximo Ingravidi | - | - | 19 | AM RC, F C | Argentyna | ||
| Laureano Paez | - | - | 20 | AM RL, ST | Argentyna | ||
| Estanislao López | - | - | 16 | D/WB L | Argentyna | ||
| Bautista Maillier | - | - | 19 | DM | Argentyna | ||
| Nehemías Portillo | - | - | 18 | ST | Argentyna | ||
| Lorenzo Orzán | - | - | 18 | AM R, ST | Argentyna | ||
| Nicolás Nagel | - | - | 18 | AM L | Argentyna | ||
| Mateo Lizondo | - | - | 17 | AM C | Argentyna | ||
| Jonás Ravano | - | - | 18 | D C | Argentyna | ||
| Lautaro Gaitán | - | - | 20 | DM | Argentyna | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 49 zawodników, których zarobki znamy.
Club Atlético Colón de Santa Fe na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club Atlético Colón de Santa Fe średnia Other clubs · Club Atlético Colón de Santa Fe płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Club Atlético Colón de Santa Fe, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club Atlético Colón de Santa Fe w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club Atlético Colón de Santa Fe w sezonie 2026/27 wynosi 9 881 901 zł rocznie (190 037 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 73 zawodników. Mamy zarobki 49 z 73 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club Atlético Colón de Santa Fe?
Leandro Garate jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club Atlético Colón de Santa Fe — 25 250 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club Atlético Colón de Santa Fe?
Zawodnik klubu Club Atlético Colón de Santa Fe w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7484 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 24, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5818 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club Atlético Colón de Santa Fe?
Club Atlético Colón de Santa Fe gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































