
FC Emmen 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Felix Wiedwald z pensją 21 715 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Emmen
Mamy zarobki 30 z 52 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 12 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Felix Wiedwald | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 30 | GK | Niemcy | ||
| Alessandro Hojabrpour | 12 625 zł | 656 500 zł | 24 | DM | Kanada | ||
| Agon Sadiku | 12 625 zł | 656 500 zł | 22 | ST | Finlandia | ||
| Franck Evina | 11 615 zł | 603 980 zł | 25 | AM RL, ST | Kamerun | ||
| Julius Kade | 10 605 zł | 551 460 zł | 26 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Luca Unbehaun | 10 100 zł | 525 200 zł | 24 | GK | Niemcy | ||
| Luca Denk | 10 100 zł | 525 200 zł | 22 | D C, DM | Niemcy | ||
| Torben Rhein | 8080 zł | 420 160 zł | 22 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Alaa Bakir | 7575 zł | 393 900 zł | 24 | AM RLC, F C | Jordania | ||
| Casper Staring | 7070 zł | 367 640 zł | 24 | D C, DM | Holandia | ||
| Christian Østergaard | 7070 zł | 367 640 zł | 20 | D C, DM | Dania | ||
| Joshua Mukeh | 5555 zł | 288 860 zł | 21 | D C | Holandia | ||
| Nelson Amadin | 4545 zł | 236 340 zł | 24 | AM RL, ST | Holandia | ||
| Koen Bucker | 4363 zł | 226 886 zł | 29 | GK | Holandia | ||
| Luca Everink | 4202 zł | 218 483 zł | 24 | D/WB RL, M R | Holandia | ||
| Djenahro Nunumete | 4171 zł | 216 908 zł | 23 | D/WB L, DM, M LC | Holandia | ||
| Dirk Baron | 4060 zł | 211 130 zł | 22 | GK | Holandia | ||
| Chiel Sunder | 3676 zł | 191 173 zł | 16 | AM R, ST | Holandia | ||
| Adam Claridge Jensen | 3580 zł | 186 183 zł | 19 | DM | Dania | ||
| Rodney Kongolo | 3535 zł | 183 820 zł | 27 | DM | Holandia | ||
| Freddy Quispel | 2858 zł | 148 632 zł | 24 | AM/F C | Holandia | ||
| Stan van Manen | 2646 zł | 137 602 zł | 18 | ST | Holandia | ||
| Tim Geypens | 2621 zł | 136 289 zł | 20 | D/WB/AM L | Indonezja | ||
| Gijs Bolk | 1914 zł | 99 525 zł | 20 | D C, DM | Holandia | ||
| Daniël Beukers | 1394 zł | 72 478 zł | 21 | D RLC | Holandia | ||
| Luka Olic | 1000 zł | 51 995 zł | 20 | ST | Chorwacja | ||
| Nilay van der Ploeg | 763 zł | 39 653 zł | 20 | AM/F C | Holandia | ||
| Remiyan Muthuccumaru | 747 zł | 38 865 zł | 18 | ST | Sri Lanka | ||
| Aladji Haji Dumbuya | 677 zł | 35 188 zł | 18 | D RC | Holandia | ||
| Liam Marheineke | 662 zł | 34 401 zł | 19 | ST | Niemcy | ||
| Yvarion Gorissen | - | - | 18 | D/WB L | Holandia | ||
| Steyn de Haan | - | - | 21 | D/WB R, DM | Holandia | ||
| Amadou Doumbouya | - | - | 17 | AM RL | Holandia | ||
| Teymur Alijev | - | - | 16 | AM C | Holandia | ||
| Gilany Daalman | - | - | 16 | AM L, ST | Holandia | ||
| Joep ten Napel | - | - | 18 | ST | Holandia | ||
| Milan Lieferink | - | - | 19 | D LC | Holandia | ||
| Dim Otten | - | - | 18 | M C | Holandia | ||
| Jan Doldersum | - | - | 20 | AM C | Holandia | ||
| Jona Giesselink | - | - | 17 | DM | Holandia | ||
| Matías Barreto | - | - | 18 | D/WB R, DM | Paragwaj | ||
| Driven Drenthe | - | - | 17 | AM RL | Holandia | ||
| Jayden Martin | - | - | 15 | D R | Holandia | ||
| Leart Dubovci | - | - | 16 | D C | Holandia | ||
| Zito Abdul | - | - | 18 | GK | Bonaire | ||
| Tijn Eelsing | - | - | 16 | D/WB L | Holandia | ||
| Jeremy van der Berg | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Djowie Brakkee | - | - | 17 | D C, DM | Holandia | ||
| Kevin Norder | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Aaron Wanki | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Pim van Affelen van Saemsfoort | - | - | 19 | DM | Holandia | ||
| Tyron Mensah | - | - | 19 | AM L, ST | Holandia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
FC Emmen na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Emmen średnia Other clubs · FC Emmen płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Emmen, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Emmen w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Emmen w sezonie 2026/27 wynosi 8 951 771 zł rocznie (172 149 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 52 zawodników. Mamy zarobki 30 z 52 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Emmen?
Felix Wiedwald jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Emmen — 21 715 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Emmen?
Zawodnik klubu FC Emmen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8226 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7575 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Emmen?
FC Emmen gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































