Kristiansund BK 2026/27 - zarobki zawodników
Eliteserien · najlepiej zarabiający Hrannar Snær Magnússon z pensją 66 950 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hrannar Snær Magnússon | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Islandia | GRU 2028 | ||
| Alexander Munksgaard | 7725 zł | 401 700 zł | 27 | Prawy obrońca | Dania | GRU 2027 | ||
| Heine Gikling Bruseth | 6180 zł | 321 360 zł | 21 | Środkowy pomocnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Anders Børset | 4985 zł | 259 230 zł | 19 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Adrian Kurd Rønning | 4985 zł | 259 230 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Franklin Nyenetue | 4728 zł | 245 840 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Michael Lansing | 4635 zł | 241 020 zł | 31 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Max Williamsen | 4635 zł | 241 020 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Niklas Ødegård | 4635 zł | 241 020 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Mustapha Isah | 4367 zł | 227 094 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Nigeria | GRU 2028 | ||
| Sander Kilen | 4058 zł | 211 026 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Adrian Sæther | 3868 zł | 201 118 zł | 24 | Bramkarz | Norwegia | GRU 2029 | ||
| Wilfred George | 3852 zł | 200 314 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Jesper Isaksen | 3775 zł | 196 297 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Júlíus Mar Júlíusson | 3404 zł | 177 016 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Islandia | LIS 2029 | ||
| Dan Peter Ulvestad | 3219 zł | 167 375 zł | 36 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Haakon Haugen | 3136 zł | 163 090 zł | 18 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Tobias Svendsen | 3090 zł | 160 680 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Syver Skeide | 3090 zł | 160 680 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Leander Alvheim | 2930 zł | 152 378 zł | 20 | Napastnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Frederik Flex | 2863 zł | 148 897 zł | 21 | Lewy obrońca | Dania | GRU 2028 | ||
| Awet Alemseged | 2750 zł | 143 005 zł | 21 | Skrzydłowy | Norwegia | GRU 2026 | ||
| David Tufekçiç | 2735 zł | 142 202 zł | 21 | Skrzydłowy | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Eirik Erstad Nyland | 2544 zł | 132 293 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Isak Aalberg | 2338 zł | 121 581 zł | 20 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2026 | ||
| Herman Sjåvik Opsahl | 2204 zł | 114 618 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Sander Rød | 1447 zł | 75 252 zł | 20 | Bramkarz | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Fredrik Leren Hoel | 736 zł | 38 295 zł | 20 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Norwegia | - | ||
| Øyvind Sandnes Olsen | 690 zł | 35 885 zł | 28 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Andreas Fjærvik | 530 zł | 27 583 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Trym Foss Smedsrud | - | - | 16 | Boczny obrońca | Norwegia | - | ||
| Sander Rossing | - | - | 17 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Adrian Hukkelås-Dørdal | - | - | 17 | Boczny obrońca, prawy skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Snorre Fjellvikås | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Norwegia | - | ||
| Edvard Havneraas Iversen | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Aksel Brattøy | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Peter Minani | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Lucas Da Silva Rød | - | - | 17 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Anders Gussiås | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Christian Stensheim | - | - | 17 | Napastnik | Norwegia | - | ||
| Sondre Moksnes | - | - | 17 | Prawy obrońca, ofensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Birk Blekken | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 54% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
Kristiansund BK na tle Eliteserien
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Kristiansund BK średnia Eliteserien · Kristiansund BK płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Kristiansund BK, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Kristiansund BK w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Kristiansund BK w sezonie 2026/27 wynosi 8 688 503 zł rocznie (167 087 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 42 zawodników. Mamy zarobki 30 z 42 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Kristiansund BK?
Hrannar Snær Magnússon jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Kristiansund BK — 66 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Kristiansund BK?
Zawodnik klubu Kristiansund BK w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 10 964 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 9, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3868 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Kristiansund BK?
Kristiansund BK gra w rozgrywkach Eliteserien. Eliteserien (Norwegia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






