Molde FK 2026/27 - zarobki zawodników
Eliteserien · najlepiej zarabiający Fredrik Gulbrandsen z pensją 37 595 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fredrik Gulbrandsen | 37 595 zł | 1 954 940 zł | 32 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | LIP 2026 | ||
| Emil Breivik | 37 595 zł | 1 954 940 zł | 25 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Mats Møller Dæhli | 30 385 zł | 1 580 020 zł | 30 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Eirik Hestad | 27 295 zł | 1 419 340 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Kristian Eriksen | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Birk Risa | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 27 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2028 | ||
| Caleb Zady Sery | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Jalal Abdullai | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 20 | Napastnik | Ghana | GRU 2029 | ||
| Eirik Haugan | 16 995 zł | 883 740 zł | 27 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Fredrik Kristensen Dahl | 16 995 zł | 883 740 zł | 26 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Halldor Stenevik | 16 480 zł | 856 960 zł | 25 | Boczny obrońca, prawy skrzydłowy | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Isak Helstad Amundsen | 15 965 zł | 830 180 zł | 25 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Jacob Christensen | 15 965 zł | 830 180 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Dania | GRU 2028 | ||
| Martin Linnes | 14 935 zł | 776 620 zł | 33 | Boczny obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Sivert Sira Hansen | 13 390 zł | 696 280 zł | 23 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2029 | ||
| Trent Kone-Doherty | 13 390 zł | 696 280 zł | 19 | Skrzydłowy | Irlandia | GRU 2029 | ||
| Albert Posiadała | 12 875 zł | 669 500 zł | 22 | Bramkarz | Polska | GRU 2027 | ||
| Vebjørn Hoff | 12 875 zł | 669 500 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Casper Øyvann | 12 360 zł | 642 720 zł | 25 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Mads Kikkenborg | 9785 zł | 508 820 zł | 25 | Bramkarz | Dania | GRU 2028 | ||
| Oskar Spiten-Nysæter | 9270 zł | 482 040 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | CZE 2030 | ||
| Blerton Isufi | 4934 zł | 256 552 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2029 | ||
| Sondre Granaas | 3090 zł | 160 680 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Samukele Kabini | 3090 zł | 160 680 zł | 21 | Lewy obrońca | Republika Południowej Afryki | GRU 2028 | ||
| Viktor Bender | 2786 zł | 144 880 zł | 18 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Peder Hoel Lervik | 2724 zł | 141 666 zł | 20 | Bramkarz | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Daniel Risan Nakken | 2596 zł | 134 971 zł | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Daniel Bayam Sylte | 2410 zł | 125 330 zł | 16 | Lewy obrońca | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Mathias Silseth Mork | 2132 zł | 110 869 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Ognjen Markovic | 2029 zł | 105 513 zł | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Oscar Rosing | 1488 zł | 77 394 zł | 16 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Norwegia | CZE 2028 | ||
| Mads Eikrem Myklebust | 1488 zł | 77 394 zł | 17 | Bramkarz | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Magnus Fjørtoft Løvik | 1488 zł | 77 394 zł | 19 | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy, napastnik | Norwegia | CZE 2026 | ||
| Jonathan Fugelsnes | 1303 zł | 67 753 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Igor Gosik | 1118 zł | 58 113 zł | 17 | Napastnik | Polska | CZE 2027 | ||
| Isak Reset-Kalland | 927 zł | 48 204 zł | 18 | Bramkarz | Norwegia | CZE 2026 | ||
| Henrik Bye Aarstad | 742 zł | 38 563 zł | 18 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Kristoffer Bygland | 515 zł | 26 780 zł | 20 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Karl Aksel Miller | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | - | ||
| Faveur Ndayizeye | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Liam Vangen | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Kasper Fylling | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Kristian Skuseth | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Petter Berg With | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | - | ||
| Håkon Dyvik | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | - | ||
| Sebastian Aleksandersen | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Alex Szamboti | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Rumunia | - | ||
| Noah Ljøen Bye | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Oliver Berg-Hansen | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Ole Rindli Sandnes | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Kasper Råket | - | - | 19 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| William Viken | - | - | 17 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 38 zawodników, których zarobki znamy.
Molde FK na tle Eliteserien
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Molde FK średnia Eliteserien · Molde FK płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Molde FK, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Molde FK w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Molde FK w sezonie 2026/27 wynosi 22 968 938 zł rocznie (441 710 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 52 zawodników. Mamy zarobki 38 z 52 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Molde FK?
Fredrik Gulbrandsen jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Molde FK — 37 595 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Molde FK?
Zawodnik klubu Molde FK w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 20 173 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 738 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Molde FK?
Molde FK gra w rozgrywkach Eliteserien. Eliteserien (Norwegia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.











