Sarpsborg 08 FF 2026/27 - zarobki zawodników
Eliteserien · najlepiej zarabiający Aimar Sher z pensją 18 025 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aimar Sher | 18 025 zł | 937 300 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Irak | GRU 2028 | ||
| Bjørn Inge Utvik | 18 025 zł | 937 300 zł | 29 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Sigurd Rosted | 13 390 zł | 696 280 zł | 30 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Andreas Nibe | 12 875 zł | 669 500 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Dania | GRU 2029 | ||
| Daniel Karlsbakk | 12 360 zł | 642 720 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Menno Koch | 9785 zł | 508 820 zł | 31 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Noa Williams | 9785 zł | 508 820 zł | 23 | Skrzydłowy | Szwecja | GRU 2029 | ||
| Sondre Sørli | 8240 zł | 428 480 zł | 29 | Skrzydłowy | Norwegia | LIP 2028 | ||
| Carljohan Eriksson | 7210 zł | 374 920 zł | 30 | Bramkarz | Finlandia | GRU 2026 | ||
| Camil Mmaee | 7210 zł | 374 920 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Belgia | GRU 2029 | ||
| Claus Niyukuri | 7210 zł | 374 920 zł | 25 | Prawy obrońca | Burundi | GRU 2029 | ||
| Jo Inge Berget | 5665 zł | 294 580 zł | 34 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Eirik Wichne | 5155 zł | 268 068 zł | 28 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Anders Hiim | 4985 zł | 259 230 zł | 22 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Niklas Sandberg | 4692 zł | 243 966 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Mamour N'Diaye | 4635 zł | 241 020 zł | 19 | Bramkarz | Senegal | GRU 2027 | ||
| Michael Opoku | 4635 zł | 241 020 zł | 19 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Dania | GRU 2029 | ||
| Alagie Sanyang | 4238 zł | 220 399 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Gambia | GRU 2026 | ||
| Peter Reinhardsen | 4213 zł | 219 060 zł | 26 | Boczny obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Bop Guèye | 4187 zł | 217 721 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Senegal | CZE 2029 | ||
| Sander Christiansen | 4058 zł | 211 026 zł | 24 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Frederik Carstensen | 3981 zł | 207 009 zł | 23 | Skrzydłowy | Dania | GRU 2028 | ||
| Victor Halvorsen | 3904 zł | 202 992 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Jesper Gregersen | 3775 zł | 196 297 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Martin Bakkenget | 3620 zł | 188 263 zł | 17 | Napastnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Magnar Ødegaard | 3620 zł | 188 263 zł | 32 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Leander Øy | 3487 zł | 181 301 zł | 21 | Bramkarz | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Nikolai Skuseth | 3105 zł | 161 483 zł | 21 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Mathias Svenningsen-Grønn | 1756 zł | 91 320 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Patrik Iliev | 515 zł | 26 780 zł | 21 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Emil Norman | - | - | 19 | Prawy obrońca | Norwegia | - | ||
| Alexandru Florin Bengescu | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Norwegia | - | ||
| Jonas Hassel Pettersen | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Magnus Knøsmoen Lunde | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Håkon Finstad-Vogt | - | - | 17 | Napastnik | Norwegia | - | ||
| Johannes Rogne Fjærvik | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Magnus Mevik Eidal | - | - | 17 | Prawy obrońca | Norwegia | - | ||
| Sivert Hall-Jensen | - | - | 17 | Skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| August Risbråthe | - | - | 17 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Eirik Paulshus Vold | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Julian Hansen Gabestad | - | - | 16 | Prawy obrońca | Norwegia | - | ||
| Maximilian Ljung | - | - | 15 | Skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Edvard Romslo | - | - | 16 | Lewy obrońca | Norwegia | - | ||
| Christian Eliah Caparras Sand | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Mikkel Arild Karlsen Kullerud | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Jesper Holter Skjøren | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Elias Ileby Nakstad | - | - | 17 | Lewy obrońca | Norwegia | - | ||
| Eskil Graasten | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Aram Poya | - | - | 18 | Skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Andreas Lorentzen | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Jesper Hystad Melleby | - | - | 18 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Herry Mareno de Castro Pettersen | - | - | 17 | Skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Alex Chukwuma Uzochukwu | - | - | 16 | Napastnik | Norwegia | - | ||
| Lauin Nashuan Ibrahim | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
Sarpsborg 08 FF na tle Eliteserien
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sarpsborg 08 FF średnia Eliteserien · Sarpsborg 08 FF płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sarpsborg 08 FF, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026/27 wynosi 10 313 781 zł rocznie (198 342 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 54 zawodników. Mamy zarobki 30 z 54 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sarpsborg 08 FF?
Aimar Sher jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sarpsborg 08 FF — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sarpsborg 08 FF?
Zawodnik klubu Sarpsborg 08 FF w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8292 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7210 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sarpsborg 08 FF?
Sarpsborg 08 FF gra w rozgrywkach Eliteserien. Eliteserien (Norwegia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.







