Sarpsborg 08 FF 2026/27 - oyuncu maaşları
Eliteserien · en çok kazanan Aimar Sher · ₺228.620 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 7 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aimar Sher | ₺228.620 | ₺11.888.240 | 22 | Defansif orta saha | Irak | ARA 2028 | ||
| Bjørn Inge Utvik | ₺228.620 | ₺11.888.240 | 29 | Stoper, defansif orta saha | Norveç | ARA 2028 | ||
| Sigurd Rosted | ₺169.832 | ₺8.831.264 | 30 | Stoper | Norveç | ARA 2028 | ||
| Andreas Nibe | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 22 | Ofansif orta saha | Danimarka | ARA 2029 | ||
| Daniel Karlsbakk | ₺156.768 | ₺8.151.936 | 22 | Kanat, santrfor | Norveç | ARA 2028 | ||
| Menno Koch | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 31 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Noa Williams | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 23 | Kanat | İsveç | ARA 2029 | ||
| Sondre Sørli | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 29 | Kanat | Norveç | TEM 2028 | ||
| Carljohan Eriksson | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 30 | Kaleci | Finlandiya | ARA 2026 | ||
| Camil Mmaee | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 21 | Kanat, santrfor | Belçika | ARA 2029 | ||
| Claus Niyukuri | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 25 | Sağ bek | Burundi | ARA 2029 | ||
| Jo Inge Berget | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 34 | Ofansif orta saha, santrfor | Norveç | ARA 2026 | ||
| Eirik Wichne | ₺65.385 | ₺3.400.037 | 28 | Sağ bek, sağ kanat | Norveç | ARA 2026 | ||
| Anders Hiim | ₺63.230 | ₺3.287.948 | 22 | Sol bek, sol kanat | Norveç | ARA 2027 | ||
| Niklas Sandberg | ₺59.507 | ₺3.094.339 | 30 | Ofansif orta saha | Norveç | ARA 2026 | ||
| Mamour N'Diaye | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 19 | Kaleci | Senegal | ARA 2027 | ||
| Michael Opoku | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 19 | Sol kanat, santrfor | Danimarka | ARA 2029 | ||
| Alagie Sanyang | ₺53.758 | ₺2.795.435 | 28 | Ofansif orta saha, santrfor | Gambiya | ARA 2026 | ||
| Peter Reinhardsen | ₺53.432 | ₺2.778.452 | 26 | Bek | Norveç | ARA 2026 | ||
| Bop Guèye | ₺53.105 | ₺2.761.468 | 18 | Ofansif orta saha | Senegal | HAZ 2029 | ||
| Sander Christiansen | ₺51.472 | ₺2.676.552 | 24 | Sol bek, defansif orta saha | Norveç | ARA 2028 | ||
| Frederik Carstensen | ₺50.492 | ₺2.625.603 | 23 | Kanat | Danimarka | ARA 2028 | ||
| Victor Halvorsen | ₺49.513 | ₺2.574.653 | 21 | Stoper, defansif orta saha | Norveç | ARA 2028 | ||
| Jesper Gregersen | ₺47.880 | ₺2.489.737 | 20 | Stoper, defansif orta saha | Norveç | ARA 2028 | ||
| Martin Bakkenget | ₺45.920 | ₺2.387.838 | 17 | Santrfor | Norveç | ARA 2027 | ||
| Magnar Ødegaard | ₺45.920 | ₺2.387.838 | 32 | Stoper | Norveç | ARA 2026 | ||
| Leander Øy | ₺44.222 | ₺2.299.525 | 21 | Kaleci | Norveç | ARA 2026 | ||
| Nikolai Skuseth | ₺39.388 | ₺2.048.174 | 21 | Stoper | Norveç | ARA 2028 | ||
| Mathias Svenningsen-Grønn | ₺22.274 | ₺1.158.254 | 16 | Merkez orta saha | Norveç | HAZ 2027 | ||
| Patrik Iliev | ₺6.532 | ₺339.664 | 21 | Stoper | Norveç | - | ||
| Emil Norman | - | - | 19 | Sağ bek | Norveç | - | ||
| Alexandru Florin Bengescu | - | - | 17 | Sol kanat, santrfor | Norveç | - | ||
| Jonas Hassel Pettersen | - | - | 17 | Merkez orta saha | Norveç | - | ||
| Magnus Knøsmoen Lunde | - | - | 16 | Stoper | Norveç | - | ||
| Håkon Finstad-Vogt | - | - | 17 | Santrfor | Norveç | - | ||
| Johannes Rogne Fjærvik | - | - | 17 | Defansif orta saha | Norveç | - | ||
| Magnus Mevik Eidal | - | - | 17 | Sağ bek | Norveç | - | ||
| Sivert Hall-Jensen | - | - | 17 | Kanat | Norveç | - | ||
| August Risbråthe | - | - | 17 | Kaleci | Norveç | - | ||
| Eirik Paulshus Vold | - | - | 17 | Merkez orta saha | Norveç | - | ||
| Julian Hansen Gabestad | - | - | 16 | Sağ bek | Norveç | - | ||
| Maximilian Ljung | - | - | 15 | Kanat | Norveç | - | ||
| Edvard Romslo | - | - | 16 | Sol bek | Norveç | - | ||
| Christian Eliah Caparras Sand | - | - | 17 | Stoper, defansif orta saha | Norveç | - | ||
| Mikkel Arild Karlsen Kullerud | - | - | 16 | Merkez orta saha | Norveç | - | ||
| Jesper Holter Skjøren | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Norveç | - | ||
| Elias Ileby Nakstad | - | - | 17 | Sol bek | Norveç | - | ||
| Eskil Graasten | - | - | 18 | Defansif orta saha | Norveç | - | ||
| Aram Poya | - | - | 18 | Kanat | Norveç | - | ||
| Andreas Lorentzen | - | - | 16 | Merkez orta saha | Norveç | - | ||
| Jesper Hystad Melleby | - | - | 18 | Kaleci | Norveç | - | ||
| Herry Mareno de Castro Pettersen | - | - | 17 | Kanat | Norveç | - | ||
| Alex Chukwuma Uzochukwu | - | - | 16 | Santrfor | Norveç | - | ||
| Lauin Nashuan Ibrahim | - | - | 16 | Stoper | Norveç | - | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %38 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 30 oyuncu üzerinden.
Sarpsborg 08 FF - Eliteserien karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Sarpsborg 08 FF Eliteserien ortalaması · Sarpsborg 08 FF 3 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Sarpsborg 08 FF maaşları, 2026/27
Sarpsborg 08 FF kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Sarpsborg 08 FF kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺130.814.796 (haftada ₺2.515.669) ve kadro 54 oyuncudan oluşuyor. 54 oyuncudan 30 tanesinin maaşı elimizde.
Sarpsborg 08 FF kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Sarpsborg 08 FF kulübünün en çok kazanan oyuncusu Aimar Sher; haftada ₺228.620 alıyor.
Sarpsborg 08 FF kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Sarpsborg 08 FF kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺105.165 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺91.448. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Sarpsborg 08 FF hangi ligde oynuyor?
Sarpsborg 08 FF, Eliteserien liginde oynuyor. Eliteserien, Norveç futbol liglerinin en üst seviyesidir.







