Sarpsborg 08 FF 2026/27 - spelerssalarissen
Eliteserien · grootverdiener Aimar Sher met €4.095 per week
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 7 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | LOOPT AF | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aimar Sher | €4.095 | €212.940 | 22 | Verdedigende middenvelder | Irak | DEC 2028 | ||
| Bjørn Inge Utvik | €4.095 | €212.940 | 29 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Sigurd Rosted | €3.042 | €158.184 | 30 | Centrale verdediger | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Andreas Nibe | €2.925 | €152.100 | 22 | Aanvallende middenvelder | Denemarken | DEC 2029 | ||
| Daniel Karlsbakk | €2.808 | €146.016 | 22 | Vleugelspeler, spits | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Menno Koch | €2.223 | €115.596 | 31 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Noa Williams | €2.223 | €115.596 | 23 | Vleugelspeler | Zweden | DEC 2029 | ||
| Sondre Sørli | €1.872 | €97.344 | 29 | Vleugelspeler | Noorwegen | JUL 2028 | ||
| Carljohan Eriksson | €1.638 | €85.176 | 30 | Keeper | Finland | DEC 2026 | ||
| Camil Mmaee | €1.638 | €85.176 | 21 | Vleugelspeler, spits | België | DEC 2029 | ||
| Claus Niyukuri | €1.638 | €85.176 | 25 | Rechtsback | Burundi | DEC 2029 | ||
| Jo Inge Berget | €1.287 | €66.924 | 34 | Aanvallende middenvelder, spits | Noorwegen | DEC 2026 | ||
| Eirik Wichne | €1.171 | €60.901 | 28 | Rechtsback, rechtsbuiten | Noorwegen | DEC 2026 | ||
| Anders Hiim | €1.133 | €58.893 | 22 | Linksback, linksbuiten | Noorwegen | DEC 2027 | ||
| Niklas Sandberg | €1.066 | €55.425 | 30 | Aanvallende middenvelder | Noorwegen | DEC 2026 | ||
| Mamour N'Diaye | €1.053 | €54.756 | 19 | Keeper | Senegal | DEC 2027 | ||
| Michael Opoku | €1.053 | €54.756 | 19 | Linksbuiten, spits | Denemarken | DEC 2029 | ||
| Alagie Sanyang | €963 | €50.071 | 28 | Aanvallende middenvelder, spits | Gambia | DEC 2026 | ||
| Peter Reinhardsen | €957 | €49.767 | 26 | Back | Noorwegen | DEC 2026 | ||
| Bop Guèye | €951 | €49.463 | 18 | Aanvallende middenvelder | Senegal | JUN 2029 | ||
| Sander Christiansen | €922 | €47.942 | 24 | Linksback, verdedigende middenvelder | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Frederik Carstensen | €904 | €47.029 | 23 | Vleugelspeler | Denemarken | DEC 2028 | ||
| Victor Halvorsen | €887 | €46.117 | 21 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Jesper Gregersen | €858 | €44.596 | 20 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Martin Bakkenget | €823 | €42.771 | 17 | Spits | Noorwegen | DEC 2027 | ||
| Magnar Ødegaard | €823 | €42.771 | 32 | Centrale verdediger | Noorwegen | DEC 2026 | ||
| Leander Øy | €792 | €41.189 | 21 | Keeper | Noorwegen | DEC 2026 | ||
| Nikolai Skuseth | €706 | €36.687 | 21 | Centrale verdediger | Noorwegen | DEC 2028 | ||
| Mathias Svenningsen-Grønn | €399 | €20.746 | 16 | Centrale middenvelder | Noorwegen | JUN 2027 | ||
| Patrik Iliev | €117 | €6.084 | 21 | Centrale verdediger | Noorwegen | - | ||
| Emil Norman | - | - | 19 | Rechtsback | Noorwegen | - | ||
| Alexandru Florin Bengescu | - | - | 17 | Linksbuiten, spits | Noorwegen | - | ||
| Jonas Hassel Pettersen | - | - | 17 | Centrale middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Magnus Knøsmoen Lunde | - | - | 16 | Centrale verdediger | Noorwegen | - | ||
| Håkon Finstad-Vogt | - | - | 17 | Spits | Noorwegen | - | ||
| Johannes Rogne Fjærvik | - | - | 17 | Verdedigende middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Magnus Mevik Eidal | - | - | 17 | Rechtsback | Noorwegen | - | ||
| Sivert Hall-Jensen | - | - | 17 | Vleugelspeler | Noorwegen | - | ||
| August Risbråthe | - | - | 17 | Keeper | Noorwegen | - | ||
| Eirik Paulshus Vold | - | - | 17 | Centrale middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Julian Hansen Gabestad | - | - | 16 | Rechtsback | Noorwegen | - | ||
| Maximilian Ljung | - | - | 15 | Vleugelspeler | Noorwegen | - | ||
| Edvard Romslo | - | - | 16 | Linksback | Noorwegen | - | ||
| Christian Eliah Caparras Sand | - | - | 17 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Mikkel Arild Karlsen Kullerud | - | - | 16 | Centrale middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Jesper Holter Skjøren | - | - | 17 | Aanvallende middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Elias Ileby Nakstad | - | - | 17 | Linksback | Noorwegen | - | ||
| Eskil Graasten | - | - | 18 | Verdedigende middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Aram Poya | - | - | 18 | Vleugelspeler | Noorwegen | - | ||
| Andreas Lorentzen | - | - | 16 | Centrale middenvelder | Noorwegen | - | ||
| Jesper Hystad Melleby | - | - | 18 | Keeper | Noorwegen | - | ||
| Herry Mareno de Castro Pettersen | - | - | 17 | Vleugelspeler | Noorwegen | - | ||
| Alex Chukwuma Uzochukwu | - | - | 16 | Spits | Noorwegen | - | ||
| Lauin Nashuan Ibrahim | - | - | 16 | Centrale verdediger | Noorwegen | - | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 38% van het salarisbudget, over de 30 spelers van wie we een salaris hebben.
Sarpsborg 08 FF tegen Eliteserien
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
Sarpsborg 08 FF gemiddelde Eliteserien · Sarpsborg 08 FF betaalt in 1 van de 3 boven het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen Sarpsborg 08 FF, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van Sarpsborg 08 FF in 2026/27?
Het totale salarisbudget van Sarpsborg 08 FF in 2026/27 is €2.343.131 per jaar (€45.060 per week) voor een selectie van 54 spelers. We hebben van 30 van de 54 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van Sarpsborg 08 FF?
Aimar Sher is de bestbetaalde speler van Sarpsborg 08 FF, met €4.095 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij Sarpsborg 08 FF?
Een speler van Sarpsborg 08 FF van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €1.884 per week, over de 19 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €1.638. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt Sarpsborg 08 FF?
Sarpsborg 08 FF speelt in de Eliteserien. Eliteserien (Noorwegen) is de hoogste divisie van het voetbal.







