Melbourne City FC 2026/27 - oyuncu maaşları
A-League · en çok kazanan Andrew Nabbout · ₺228.620 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 1 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrew Nabbout | ₺228.620 | ₺11.888.240 | 32 | Ofansif orta saha, santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Mathew Leckie | ₺189.428 | ₺9.850.256 | 34 | Kanat | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Daniel Arzani | ₺156.768 | ₺8.151.936 | 26 | Ofansif orta saha, santrfor | Avustralya | - | ||
| Elba Rashani | ₺150.236 | ₺7.812.272 | 32 | Ofansif orta saha | Kosova | HAZ 2026 | ||
| Samuel Souprayen | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 36 | Stoper | Fransa | HAZ 2026 | ||
| Alessandro Lopane | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 21 | Merkez orta saha | Avustralya | HAZ 2028 | ||
| Aziz Behich | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 34 | Sol bek, sol orta saha | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Andreas Kuen | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 30 | Ofansif orta saha | Avusturya | HAZ 2026 | ||
| Germán Ferreyra | ₺78.384 | ₺4.075.968 | 29 | Stoper | Arjantin | HAZ 2027 | ||
| Harrison Delbridge | ₺78.384 | ₺4.075.968 | 33 | Stoper | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Nathaniel Atkinson | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 26 | Sağ bek | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Max Caputo | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 19 | Ofansif orta saha, santrfor | Avustralya | HAZ 2028 | ||
| Patrick Beach | ₺46.900 | ₺2.438.788 | 21 | Kaleci | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Harrison Shillington | ₺42.066 | ₺2.187.436 | 20 | Sağ bek | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Beckham Baker | ₺42.066 | ₺2.187.436 | 16 | Kanat, santrfor | Timor-Leste | HAZ 2028 | ||
| James Nieuwenhuizen | ₺40.760 | ₺2.119.503 | 21 | Kaleci | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Takeshi Kanamori | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 31 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Benjamin Mazzeo | ₺34.750 | ₺1.807.012 | 20 | Kanat | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Emin Duraković | ₺32.791 | ₺1.705.113 | 19 | Ofansif orta saha | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Zane Schreiber | ₺28.871 | ₺1.501.315 | 20 | Merkez orta saha | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Liam Bonetig | ₺28.218 | ₺1.467.348 | 20 | Stoper | Avustralya | HAZ 2028 | ||
| Marcus Younis | ₺27.565 | ₺1.433.382 | 20 | Kanat | Avustralya | HAZ 2029 | ||
| Medin Memeti | ₺27.565 | ₺1.433.382 | 18 | Santrfor | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Peter Antoniou | ₺25.605 | ₺1.331.483 | 18 | Bek | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Ryan Kalms | ₺24.299 | ₺1.263.550 | 19 | Stoper | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Kavian Rahmani | - | - | 18 | Sol kanat | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Mathew Baker | - | - | 16 | Stoper | Endonezya | HAZ 2028 | ||
| Besian Kutleshi | - | - | 16 | Stoper | Avustralya | HAZ 2028 | ||
| Lawrence Wong | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Lachie Charles | - | - | 18 | Kaleci | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Jayden Necovski | - | - | 17 | Stoper | Avustralya | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %45 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 25 oyuncu üzerinden.
Melbourne City FC - A-League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Melbourne City FC A-League ortalaması · Melbourne City FC hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Melbourne City FC maaşları, 2026/27
Melbourne City FC kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Melbourne City FC kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺95.601.829 (haftada ₺1.838.497) ve kadro 31 oyuncudan oluşuyor. 31 oyuncudan 25 tanesinin maaşı elimizde.
Melbourne City FC kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Melbourne City FC kulübünün en çok kazanan oyuncusu Andrew Nabbout; haftada ₺228.620 alıyor.
Melbourne City FC kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Melbourne City FC kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺116.400 kazanıyor; maaşı elimizde olan 11 oyuncu üzerinden. Medyan ₺97.980. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Melbourne City FC hangi ligde oynuyor?
Melbourne City FC, A-League liginde oynuyor. A-League, Avustralya futbol liglerinin en üst seviyesidir.







