Central Coast Mariners 2026/27 - oyuncu maaşları
A-League · en çok kazanan Christian Theoharous · ₺91.448 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 2 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Theoharous | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 25 | Kanat, santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Kaito Taniguchi | ₺65.320 | ₺3.396.640 | 29 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2026 | ||
| Andrew Redmayne | ₺60.748 | ₺3.158.875 | 36 | Kaleci | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Dylan Peraić-Cullen | ₺55.849 | ₺2.904.127 | 18 | Kaleci | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Alfie McCalmont | ₺46.638 | ₺2.425.201 | 25 | Defansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Ali Auglah | ₺46.638 | ₺2.425.201 | 23 | Ofansif orta saha, santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Bradley Tapp | ₺45.985 | ₺2.391.235 | 24 | Defansif orta saha | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Chris Donnell | ₺45.332 | ₺2.357.268 | 21 | Stoper, defansif orta saha, ofansif orta saha | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Diesel Herrington | ₺44.679 | ₺2.323.302 | 21 | Stoper | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Harry Steele | ₺42.066 | ₺2.187.436 | 22 | Merkez orta saha | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| James Donachie | ₺40.760 | ₺2.119.503 | 32 | Stoper | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Lucas Mauragis | ₺39.453 | ₺2.051.571 | 23 | Sol bek, sol orta saha | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Trent Sainsbury | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 33 | Stoper | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Storm Roux | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 32 | Sağ bek | Yeni Zelanda | HAZ 2026 | ||
| Nathanael Blair | ₺38.147 | ₺1.983.638 | 21 | Sağ kanat, santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Nathan Paull | ₺38.147 | ₺1.983.638 | 21 | Stoper | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Arthur De Lima | ₺35.403 | ₺1.840.979 | 18 | Ofansif orta saha, santrfor | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Seth Clark | ₺34.881 | ₺1.813.806 | 24 | Ofansif orta saha | Yeni Zelanda | HAZ 2026 | ||
| Sebit Ngor | ₺34.881 | ₺1.813.806 | 24 | Sol kanat, santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Bailey Brandtman | ₺34.750 | ₺1.807.012 | 20 | Ofansif orta saha, santrfor | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Miguel Di Pizio | ₺27.565 | ₺1.433.382 | 19 | Ofansif orta saha | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Oliver Lavale | ₺26.259 | ₺1.365.449 | 20 | Santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Will Kennedy | ₺21.033 | ₺1.093.718 | 20 | Sağ bek | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Jai Ajanović | - | - | 16 | Kaleci | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Logan Sambrook | - | - | 17 | Santrfor | Avustralya | HAZ 2026 | ||
| Haine Eames | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Avustralya | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %32 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden.
Central Coast Mariners - A-League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Central Coast Mariners A-League ortalaması · Central Coast Mariners hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Central Coast Mariners maaşları, 2026/27
Central Coast Mariners kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Central Coast Mariners kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺51.707.051 (haftada ₺994.366) ve kadro 26 oyuncudan oluşuyor. 26 oyuncudan 23 tanesinin maaşı elimizde.
Central Coast Mariners kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Central Coast Mariners kulübünün en çok kazanan oyuncusu Christian Theoharous; haftada ₺91.448 alıyor.
Central Coast Mariners kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Central Coast Mariners kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺48.271 kazanıyor; maaşı elimizde olan 13 oyuncu üzerinden. Medyan ₺42.066. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Central Coast Mariners hangi ligde oynuyor?
Central Coast Mariners, A-League liginde oynuyor. A-League, Avustralya futbol liglerinin en üst seviyesidir.




